Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blues Brothers olayı

Bone

Öne çıkan mesajlar

Blues Brothers'ın iki filmi var.
Birkaç tane de kasedini gördüm.

Blues Brothers gerçek bir grup mudur, yoksa sadece film icabı mıdır?

BB grubu hakkında bilgisi ve ilgisi olan var mıdır?

merak ediyorum nedir bunlar gerçekten müzik yapıyorlar mı felan..[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

o kasetlerin film müzikleri olması gerekli
bone
bildiğim kadarıyla öyle bi grup yok
ayrıca 3 tanede bb filmi vardı ( yoksa ikimiydi en azından ben 2 tane izledim 1 tanede izlemedim diye biliyorum)[signature][hline]Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki:
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

Blues Brothers diye bir grup var ve haliyle Blues yapiyor. 2 Film'de de gordugunuz cogu karakter zaten yasayan insanlardan esinlenerek yapilmis. Uyeleri asagida ki gibidir;

Matt "Guitar" Murphy, Steve Cropper, Tom "Bones" Malone, Tom Scott, Paul Shaffer, Dan Aykroyd, John Belushi, Donald "Duck" Dunn, Willie Hall, Lou Marini, Alan Rubin, Steve Jordan.

[spo1=ayarı]NASI YA BUNUN GOOGLE'I VAR, ALL MUSIC GUIDE VAR `ARASTIRIN, ARASTIRIN` YAZAN SIZLER DEGILMISINIZ ULAN BU FORUMDA. ARASTIRMAYI NASIL AKIL EDEMEDINIZ. TOVBE KI NE TOVBE.[/spo]

[Bu mesaj dom tarafından 20 Ağustos 2004 14:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Blues Brothers Band tam adı vede turneleri albümleri vesaireleri var bendede kaset olarak bulunuyorlar.[signature][hline]"Story of SadButcher"
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 20 Ağustos 2004 14:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...