Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

komedi filmleri

klavye

Öne çıkan mesajlar

romantik komedilere uyuz oluyorum.
"ne güzel 30 yaşındaki insanlar ne kadar rahat, kural yok birşey yok"
"aa 13 yaşımdan 30 yaşıma geldim"
"coşuyum ben nassolsa kural yok, oh ne güzel eğleniyorum"
"ama ama, 30 yaşında olmak ne kadar zormuş ya of.."
"iyi o zaman ben tekrar 13 olayım"

konuları cazip gelmiyor.
komedisi cazip gelmiyor.

sonra şey var,
iki avukat, bir bakıyorlar evlenmişler felan. sonra komedi bıdı bıdı..

en sevdiğim tür, absürt komedi. Airplane 1, Hot Shots 1 ve Naked Gun 1, çok başarılı bu konuda.

Ama normal komediler de fena değil. Bruce Almighty, Ace Ventura, American Pie: American Wedding..
güzel filmlerdi mesela..

Ama romantik komediler bana saçma sapan geliyor...[signature][hline]iyi adam kötü adam çirkin adam
Sosyal ağlarda paylaş

Toy Story'ler gerçekten komikti. Ama, beni çok güldüren filmler arasında ilk aklıma gelen Salaklar Sofrası (orjinal ismini hatırlayamadım işte ama İng. çevirisi The Dinner Game olmalı). Özellikle bir sahne vardı ki, filmi durdurup uzun süre kahkahamın ve karnımdaki ağrının geçmesini beklemiştim =). Konusu da hoştu zaten. Onun dışında Airplane 1 ve Mr. Bean ilk izlediğimde baya güldüğüm filmlerdendi...
said:
unity100, 13 Mayıs 2003 22:56 tarihinde demiş ki:
said:
bega, 12 May 2003 20:22 tarihinde demiş ki:
toy story 1 2.. yok be ya o çigzi filim fln dienler de olabilir ama bi izleyin hak verceksiniz.[hline]*if love was red then she was colorblind*

hele o film bittiginde "cekim hatalari ve sakalari" animasyonlari yok mu. onlar da superdi.[hline]www.mizzah.com
Geçenlerde A Bug's Life'ı izledim (yine Pixar'ın elinden çıkma). Toy Story kadar güldürmese de sonundaki outtakes izlenmeye değer bence =). Tavsiye ederim...

[Bu mesaj Spyro tarafından 08 Ağustos 2004 11:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada adam çalmak gibi olmasın da bilgisayar oyunları bölümündeki doom ve starcraft tartışmaları bildiğim komedi filmlerinin çoğuna basar, görsellik olmasa da baya komik, tavsiye ederim :)[signature][hline]stick me with pins
peel away my skin
pluck out my eyes
i can't stand to see you die
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
babam savaşta ne yaptı diye bi film vardı savaş filmi eski:) (orj ismi neydi lan )
EN çok koptuğum kısım almanların altında tüneller vardı işte tünellerin birinde bomba patlıyordu tam üstteki tank tünele doğru göçerken almanların suratına kopmuştum

Bi yerdede tünellerde bitane önemli bi asker kayboluyordu kafayı yiyordu elinde böyle büyük bi fork ile dolaşıyordu karşısına bitane adam çıkmıştı burası bana ait hesabında tavana vurmaya falan başladı fork ile tavan göçüp üstte oturan bi herif düşmüştü orada çok gülmüştüm:)[signature][hline]Ben:qçkpek eryjjdıasdads aasdgı
Ben:aırıjrııaısdısgnıeaıajafe aah imp saldırdı dur plasma gunumu çıkarıp yakam *cdğuv ciuv ciuv* voşsşsssss
blackice: hipnesin olm
Ben: ehe-ühüeheü
blackice: yarın sabah 11'de gidip değiştiricem doom cdsini
Ben:hass plasma bitti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...