Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

John_Deere_American_Farmer

WhiteDagger

Öne çıkan mesajlar

Valla torrentla www.suprnova.org da buldum dun aksam download ettim.Bugunde oynuorum.. hmm nasil desem Umut tarlalari vardiya on un gibi ama 3 boyutlu..Oyunda adamlar tutuyorsunuz calisacak.. Tarim aletleri fdalan aliorsunuz basliorsunuz ciftcilik yapmaya.. Kucuk bahceler yapıp sebze cicek felan uretiorsunuz satiorsunuz yol kenarina kurdunuz tezgahlarda.. Yada hayvanciliy yapiorsunuz et , sut icin buyuk bas.. yada domuz besliorsunuz.. veya tarlalarinizi ilacliyor suruyor ekip biciorsunuz..
Sosyal ağlarda paylaş

bak marketi takip et dusmesi durmu$ olan $eyi ek soybean cogu zaman para ediyo bu arada harvester ile toplayacaksin silo yoksa direk o anki fiyattan satar silo yaptiysan siloya atar yukselme oldugu an satarsin bi ara oynuyodum guzeldi de obur bilgisayarda kaldi gerci image'i varda yuklemeye kasamiyorum ba$ta oynarken bu arada bayagi borc ediyorsun ama olsun iyi yaparsan islerini kazanirsin bu arada ilac arabasi al ilaclamayi unutma ha bide bazi ilaclar var direk olduruyo sakin kullanma chemicali az olani kullan 1 veya 2 statusundeyse bocek vs...[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

Biliordumm Biliordumm Biliordumm .. burada bulacagim yerin burasi olacaginiş biliordumm. simdi ben misir ekiorum.. ilaclamaya zaten senin dedin gibi kimyasali az olanlarla yapiorum hep..neyse urunbun bicme zamanini takip ediorum tarlaya sag tiklayarak.. Koseli parantes tam ortaya geldinde bic dioruım.. ama ne bankama bisi gelior.. ne siloya.. Silo kurdum 10 k lik.. 1 tane.. bicme yapilior ama siloma hic bir sey girmior..Bicme olayini ise traktore takilan bi,rseyle yapiorum.....
Sosyal ağlarda paylaş

ilgince benziyor, tek soru soracağım
simfarm kadar zevkli mi ? uzun süre oynanabiliniyor mu baymadan ?
iki oldu, bi alana bi bedava hesabı :).[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...