Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

numara yönlendirme

ihavetwoproblem

Öne çıkan mesajlar

elimde 2 adet hat var
fakat 2 telefon kullanmak istemiyorum
bu 2 hattıda kullanmak mecburiyetindeyim
hattın 1 tanesini diğerine yönlendirme gibi bir şansım varmı
yani hangisini ararlarsa arasınlar tek bir hat üzerinden ve tek bir telefonla halledeyim görüşmelerimi.
çift sim kart takılan telefonlar varmış ama ben telefonumdan memnunum değiştirmekte istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Narstil said:

Hattını dğierine yönlendir , arayan Yönlendirdiğin oparetörü aramış olur , hatlarının 2 side aynı oparatörse zaten sorun yok değilsede biraz fazla yazar ve bir hattında olan numara diğer hattında yada telefonunda kayıtlı değilse kim olduğunu göremiyeceksin sadece.

şimdi şöyle söyleyeyim
2si farklı operatör
dediğim gibi ne yazdığı falan problem değil. arayanı ben arıycam böyle olduğu için. amacım sadece bana ulaşabilmelerini sağlamak 2 hattanda.
yönlendirme işini nasıl yapıcam onu soruyorum
beceremedim pek :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi telefonun menulerinden hallediceksin, ayarlar bolumunden gir, arama aktarma yonlendirme call divert diye bisey vardir
yonlendirme yapilacak telefonun modelini yaz googlelayalim bari nerden yapildigini, net sonuc olsun..

yukarida yazilmisti..

problem a dan b ye yonlendirirken a yi arayanlar b den sana ulasirlar, ama a dan b ye yapilan yonlendirme anindaki telefon gorusmesini, operator a nin faturasinda sana yansitir. yani seni arayan herkes icin para odersin.

bu arada biri sormustu sanirim, a yi b ye yonlendirdin diyelim
benim numaram da c olsun.. ben a yi aradigimda, senin b telefonunda arayan kisi olarak C gorursun.. bide yonlendirilerek mi geldi yoksa direk b yimi aradi onu anlayamazsin, yani hani a yi arayani red edeyim ona kacmasin ben onu geri ariyim b den diyemiosun.. b ye normal arama gibi dusuyor.
:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...