Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kız laptopu

Ravensight

Öne çıkan mesajlar

YA BONE
neden kendini bu kadar hırpalıyosun hunharca?
adam kızı götürcek diycek işte:" bütün gece uyumadım melis sana laptop baktım" beraber laptop almaya gidicekler sonra ... sonra ... kız laptopa uzanırken bu da uzancak utancaklar falan karşılıklı

ya bone?!
sen de burda kol kası yapıcaksın. bıragh boşver salver gitsin abi uraşmana değmez.
Sosyal ağlarda paylaş

ama emekli bir meriç olarak belirtmek isterim:
meriçliğin 1. kuralı: hiç bir zaman "yeterli" diye bir sınırlama yoktur etrafındaki kız sayısında. go for impossible, meet britney spears demiş ünlü bir düşünür,taaa britney'in çıtır olduğu dönemlerde...

yani kız arkadaşının olması başka kızlara meriçlik yapmadığın anlamına gelmez.
toshibaya o konuda ben de çok kırgınım melis...
Sosyal ağlarda paylaş

biyokimya okuyorum
almanyadayım
di sen de uza artık. il-gi-len-mi-yo-rum.
haters gonna hate. git bi psikoloğa görün. ya da hiç gerek yok ne diyecek söyleyeyim, spor yap diycek sinir stress atarsın diycek sen de bu ne lan diyip psikoloğa sinirlenceksin aynı döngüye devam. yazık lan. biraz hayattan zevk almaya çalış
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

biyokimya okuyorum
almanyadayım
di sen de uza artık. il-gi-len-mi-yo-rum.
haters gonna hate. git bi psikoloğa görün. ya da hiç gerek yok ne diyecek söyleyeyim, spor yap diycek sinir stress atarsın diycek sen de bu ne lan diyip psikoloğa sinirlenceksin aynı döngüye devam. yazık lan. biraz hayattan zevk almaya çalış

Ahaha lafi ustune alinip kendini bilmek de guzel sey.

Valla milleti biktiran, samar oglani olan sen ol, uzayacak kisi ben olayim. Peki =)
Sosyal ağlarda paylaş

Lyvanna_Dolores said:

Ravensight said:

dartanyan bi çizgi filmde kız çıkıyodu lan çok eski bi alman yapımı kanal 6 veriyodu

fdagasgljfklghj

bunda anlamayacak ne var ! demek isterdim ama üzülme Tolga sorun sende değil

Evet. Bence sorun sende.

sana hic satasmadim, gozumden kactin sanma
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...