Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tortuga - Pirate Hunter

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

benim bildiğim bu oyunda satın alma yoktu denizde saldır öyle al, inan bana anlattığım o yol ile inanılmaz kolay, hatta hiç vurulmak istemezsen rüzgarı arkana alıp hafif ön çaprazında git geminin ateş edeceğin zaman dön sonra yeniden eski pozisyonda ilerle o seni takip etmek istedği için dönmeye pek çalışmıyor ,yapay zeka işte ne dersin :)[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.

[Bu mesaj Jo_jixu tarafından 18 Ağustos 2004 16:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Jo_jixu başlarda o yol zor geliyor insana, alışınca kendi keşfeder :)

gemi satın alma olmaması gibi saçma birşey var.
satıyorsun ama satın alamıyorsun.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bir carrack ele geçirdim...Bundan daha iyi gemi var mı?Mürettabat sayım çok(100 icvarı) 36 tane de top alabiliyor.
Bu gemiyle annexlemeyi denedim 5 topu olan şehri.4 tane topu yok ettim fakat 5. si beni batırdı[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Aramıza sizde katılın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 18 Ağustos 2004 21:06 tarihinde demiş ki:
işte görüosunuz şartlar insanı nasıl korsanlığa itiyor, beni korsanlığa iten direk ticaret filosu ganimeti oldu mesela.

kesinlikle katılıyorum

ramses II herhalde alabilrisin ama kastırı bence git o carrack la bir galleon ele geçirmeye çalış çok rahat edersin zaten o gemiyi aldıktan sonra kimse dur diyemez sana bu oyunda!:)[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle yap alıyorsun

galleon ile 7-8 topu olan şehiri iyi oynarsan rahat alıyorsun sadece 40 mürettebat kaybı ve hafif hasar ile falan.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada en iyi gelir hazine haritaları
sadece haritayı satın alıp mekana gidiyorsunuz

210.000 altın kazanmıştım hazineden.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şahsen hiç hazine aramyı denemedim fazla uzağa gitmeyi sevmem de, ben hep dutch adalarının etrafında geziyorum orası çok kalabalık oluyor ispanyol fransız ingiliz ee doğal olarak dutch :) genelde de ticaret gemilerine saldırıyorum hele birde 3-4 gemilik konvoy ise hem gemi satışı hemde malları satıyorsun süper para geliyor, arada savaş gemisi görüncede affetmiyorum :) gemi alım satımı yapıyoru dürüstçe, nazikçe istiyorum vermezse zorla alıyorum

bakalım port royale 2 yi yükledim bu akşam bakacağım nasıl olmuş bu arada demo bu[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 19 Ağustos 2004 11:44 tarihinde demiş ki:
Oh bea galleonla annexledim sonunda bir şehri...Şimdi hazine arıyom acık bakalım bulucam

tebrikler bence kutlama yaptır adamlarına kişi başına 3 bardak rum falan ver iyi gaza geitirir adamlarını hatta fıçı ver nuahuah
:)[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.

[Bu mesaj Jo_jixu tarafından 19 Ağustos 2004 12:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hazine olayı şöyle oluyor, pek aramıosun.

uğradığın şehirlerde barda adam sana hazine haritası satayım mı diyor
evet diyorsun 1000-2000 falan cüzi bi rakam ödüyorsun
benim yaptığım harita 2 parçalıydı.
her şehirde tek parça veriliyor ama şans, bi kaç şehir gezin elbet harita satan çıkar.2 den fazla parçası olan harita da var sanırım
neyse 2 parçayı toplayınca direk yeri noktasına kadar belli haritada, gidiosun o noktaya, coşuosun :D[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...