Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

seviyorum ulan, lanet olsun :( konuşcak birine de ihtiyacım var uffffff

allah kahretsin ya neden sanki yıllardır aradığım, o benim için yaratılmış olan kız bu kadar uzakta çıkar ki? ve neden uzun mesafeli lişkiden korkar? şansıma tüküreyim ya. Aco çekiyorum, çok vanım yanıyor ooof of

Senin için yaratılmış kız sadece ülkede 200 tane vardır, rahat ol geniş takıl.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

allah kahretsin ya neden sanki yıllardır aradığım, o benim için yaratılmış olan kız bu kadar uzakta çıkar ki? ve neden uzun mesafeli lişkiden korkar? şansıma tüküreyim ya. Aco çekiyorum, çok vanım yanıyor ooof of

uzun mesafe ilişki mi olur lan, nası seks yapacan uzaktan. dalsım mısın anasınısatim.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Ülen o kadar Pelin diye seslendim, kızsın değil mi dedim...Ses etmedin.Delikanlı adammışsın ama oldu mu şimdi ya
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Hayırdır Eralp?Nedir seni mutsuz kılan?İstersen dinlerim.Ben de yamuldum hayat oyununun birbirinden zor levelları arasında.

abi yatıcam artık daha fazla kafamda kalsın istemiyorum bu düşünceler. Teşekkür ederim ama iyi niyetin için:) . Şimdiye kadar başıma gelen bütün kötü olaylara ileride hayatım daha güzel olacak diyerekten dayandım, çalıştım didindim ama artık yormaya başladı işte. Beklediğim güzel hayatın gelmesini umuyorum ama boş yere ümitleniyorum sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Eralp said:

cetintas said:

Hayırdır Eralp?Nedir seni mutsuz kılan?İstersen dinlerim.Ben de yamuldum hayat oyununun birbirinden zor levelları arasında.

abi yatıcam artık daha fazla kafamda kalsın istemiyorum bu düşünceler. Teşekkür ederim ama iyi niyetin için:) . Şimdiye kadar başıma gelen bütün kötü olaylara ileride hayatım daha güzel olacak diyerekten dayandım, çalıştım didindim ama artık yormaya başladı işte. Beklediğim güzel hayatın gelmesini umuyorum ama boş yere ümitleniyorum sanırsam.

Garip bir şey bu hayat denen şey be Eralp.Düşünsene,Allah kimseye göstermesin ama insanın en çok sevdiği öüyor ve insan yine genellikle yaşamaya devam etmeyi seçiyor.Ümidin bittiği yerde biz de biteriz,inan.Her zaman ümitlenmek için bir neden vardır,olmalı.Yoksa ben bu hayatın taaaa ..........Üzme kendini,yat uyu.Yarın geç kalk.Git deniz kenarına(umarım istanbul veya izmirde yaşıyorsundur çünkü bizde en güzel deniz istanbul ve izmirde arkadaş şöyle bakıp bakıp ferahlamak için).Bol bol çay iç,çek tertemiz iyotlu havayı içine.Sevdiğin arkadaşlarını da çağır yanına.Hayat zor,kolay bir şey değil.Mücadeleye devam,pes etmemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...