Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İçinden geleni söyle rahatla topiği

xunn

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

facebook sevisgenlerini sevmiyorum.

aha, mutfak dışında bi işte başarılı bi adım atan bayan.

Ya kardeşim millet "aşkitomuçokseviyorummm" unu görmek zorunda mı? Hayır çok da üşeniyorum silmeye etmeye bunları. Bidebu kalp boku çıktı, her yerde <3. LA YÖRÜYÜN.

Sevişmek istiyosanız otele gidin, ne bileyim bi arkadaşınızdan rica edin. Facebook'da salya akıtmayın lan.

Tamam dünyanın en güzel ilişkisi sizinki. Tamam olm.
Sosyal ağlarda paylaş

eed ya.
ASKIMI COK SEVIYOOOORUM EVLENICEM ONLA
banane lan bana mi evleniyosun.
bi de beraber account aliyolar.
mehmetali tiknaz seferogullari falan.

bi de facebook madureleri var ki, onlar da ayrildiklari sevgilisinin arkasindan agliyolar, emolugun dibine vurup video spamliyolar falan.

bugün senin dogumgünündüüüüü :(:( seklinde.
iste onlara da kafam girsin. azcik delikanli olup icinizde yasayin bisileri.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili olmasıyla alakalı değil abi ya.

Ne bileyimben yılışıklık sevmiyorum. Cümle alem bilmek zorunda değil ki. Gerçekten cümle alem bilsin en güzel ilişki bizim bakın demeye çalışıyorlar. Tamamen şekil oldaklı.

Yıl dönümü bile kutlanmaz facebook üstünden lan, doğumgünü neyse hadi ama. "sevgilime en duygulu sözcükleri ben yazayım ki herkes hakkımızda konuşsun" alt düşüncesi var.

Birde likemanialar var. Azıcık duygusal bişey yazılmış, bakkıyorum 34 people likes this. Sanki hepsi rutkay aziz anasını satayım. "Hmm aşk ve sevginin, aşkdan doğan hırçın duygularla birleşmesiyle ortaya çıkan bu romantik sözcükler gerçekten takdire şayan." deyip şarap yudumluyorlar sanki.

Bundan 10 yıl önce ne yapıyordu lan bu aşıklar. Kesin 3310'larda birbirine resimli mesajla i love you yazılı mesaj gönderen tipler bunlar..

O zamanlar imkan olup da babam anneme sosyal platform üzerinden sevgi dolu wall postlar atsaydı ve ben bunu idrak edebildiğim yaşta görseydim gerçekten anne baba katili olabilirdim. Umarım bunların çocukları görmez bu yazılanları.
Sosyal ağlarda paylaş

Eralp said:

Ben de sevgilimden ayrıldım ben de ayar oluyom feysbuk sevişgenlerine. Ama sevgilim varken ayar olmuyodum sdfsdf

hea bende ayrıldım :(
bende kıskanıyom :(
aşkıoomm seni çok seviyorum diye duvarlarına yazıyorlar birbirlerinin
patatesli poğaça atmak istiyorum beeyle beyle :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...