Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

karadenizin tek kırmızısı

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Zep said:

Hotdog said:

bugünkü sonuçlardan sonra önümüzdeki seçimlerde net değil mi ?
Esnaf said:

başka ülkeye gidecem diyenlerde komik geliyor bana :P.
evet çıkmış olabilir ama bu herşeyin bittiği anlamına gelmiyor.önümüzde seçimler var asıl önemli olan o seçimler.büyük ihtimal onuda geriye çekicekler

evet=akp hayıt eşittir=chp diye bakarsan belli.

nitekim referandumda akp chp oylanmadı anayasa değişikliği oylandı.

Valla o sana oyle geliyor. Bildigin on secim yoklamasi tadinda oldu bu referandum.
Sosyal ağlarda paylaş

giden en iyisini yapar abi, hayır diyen adamlar dedikleri gibi tuzu kuru eğitimli insanlar zaten kaçalım biz bunlar evetçilerin anasını ağlatmaya devam etsin, hayır bu ülkededeki olaylardan bizim gibi orta sınıf üst sınıf insanlar çok etkilenmiyor ki giren rençberine köylüsüne takım tutar gibi akpyi tutacak cehalette adama giriyor zaten, onlar sksen kaçamaz, sağlık eğitim hizmeti de ful paralı olacak ülke iktidar diktatörlüğü olacak bu gidişle bu adamların gelecek jenerasyonları da eğitim alıp sınıf atlayamayacak, asgari ücretle geçinmeye çalışıp evet basan insanlara acıyorum bu şarkı herkese gelsin:

http://ktunnel.com/index.php/1010110A/2c0731ec5070daf063291a210801ad2a5ffbf877ca6498b7bb09489204e8a03b7b2210d77d75a2b918302
Sosyal ağlarda paylaş

okuyup da üstüne eveti bastıysan yazık zaten
niçin arkadaş niçin ya? okumuş adam neden evet basar?

edit: evet arkadaş biz elitiz bu ülkede sınıflandırıyoruz aşağı görüyoruz insanları, elit elit de kaçıcaz bu ülkeden ben şimdi değilse 5-6 yıl sonra ama her türlü kaçıcam ben ülkeden siz de gariban edebiyatıyla tayyiple yağmurlu yollarda yürümeye devam edersiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ülkede bayağı bildiğin okumuş kesim eziliyor. Köyünde otur 10 çocuk yap, hepsine maaş bağlansın. Yeşil kartla bedava sağlık. Seçim zamanları kömür makarna, karşılık 1 oy. Bu adamlara bakmak zorunda değilim. Sağlık sistemine girmek istemiyorum mesela. Kesmesin maaşımdan parasını, hasta olursam gider paramla tedavi olurum. Şırnakta yatan adam bakmak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi batıda o kadar bişey yok köylüler ortalama 3-4 çocuk yapıyor doğuda adam hayvan gibi doğurtturuyor karılarına benim 4 oğlum olsun komşumun 3 oğlunu dövsün diyor adam, akraba ilişkileri de birlik olalım skertelim ortalığı mentalitesinden dolayı bu kadar sıkı doğuda
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...