Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pentium Öncesi Oyunlar On Air

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

penitum onesi donemde vgen atri salonu bilemedin amiga,comodore adamıydım.[signature][hline]ben-olm nooblara yazık deelmi,reskill çme lan çolouğa çocuğa,yiyosa gel ban karşı dur!

eragset(eraq)-çekerim lan,dirilmeselrmiş,kim dedi onlara oyunu bilmeden gelsinler buralar noob lara olum,nooblar lame,olm sende lamersin seni kesecem.
Sosyal ağlarda paylaş

486'da transport tycoon vs civ anılarımı hatırladım aylarca oynardım iki oyunu da. Transport tycoon'da kasmıstım ne para kırardım küçücük yaşımda hala o kadar iyi yapamıyorum :) Civ ayrı bi efsane zaten.

Monkey Island pentium öncesi miydi çıkaramadım şimdi ondan emin değilim bilen var mı? [signature][hline] Experience is the worst teacher; it always gives the test first and the instruction afterwards.

[Bu mesaj Saendul tarafından 13 Ağustos 2004 22:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Argh lotus u unutmusum. Yarış oyunlarından nefret ederim, NFS underground u bile oynayamadım, ama lotusla sabahlardım.[signature][hline]MSN = [email protected]
Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
All servers are equal, but Eclipse is more equal than the others.

Sosyal ağlarda paylaş

Tabii ki lotus muhteşem bir oyundu...

Bu arada neden nfs'yi bile oynamadım diyorsun ki? Bence nfs sadece modifiye meraklılarına hitab eden, çevre unsurları ve yol koşulları vb... oldukça sıradan ve başarısız bir fizik motoruyla piyasaya sürülmüş, son derece "piyasa" olmaya aday bir oyundu ve başardı, güzel sattı, çok oynandı.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

İlk bilgisayar oyunlarım başlığında yazdığım favorileri buraya da yazayım. Ama bu oyunlar pentium öncesi değil, 286 öncesi oyunlar :).

Zaxxon (Muhtemelen ilk gerçek anlamda z yörüngesi bulunan oyun)

Archon (Satranç tahtası üzerinde oynanan güzel bir aksiyon strateji)

The Ancient Art of War (İlk oynadığım strateji oynudur. Daha sonra deniz ve hava için olanı da çıktı)

Gato (İlk Denizaltı simülasyonu)

Sub Battle (Bu da 2. oynadığım denizaltı simülasyonu. Bu oyundan sonra başka bir denizaltı simülasyonu oynamadım.)

Summer Games 2 (İlk oynadığım olimpiyat oyunu)

Microsoft Flight Simulator (İlk uçak simülasyonum. Oldukça kalın bir kitapçığı olduğunu hatırlıyorum)

King's Quest 2 ve Space Quest (Bunlar da ilk macera oyunlarım. Ama ingilizce yetersizliğinden fazla ilerleyemezdim.)[signature][hline]Nwn1 Modüllerim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendercik, 14 Ağustos 2004 21:58 tarihinde demiş ki:
Tabii ki lotus muhteşem bir oyundu...

Bu arada neden nfs'yi bile oynamadım diyorsun ki? Bence nfs sadece modifiye meraklılarına hitab eden, çevre unsurları ve yol koşulları vb... oldukça sıradan ve başarısız bir fizik motoruyla piyasaya sürülmüş, son derece "piyasa" olmaya aday bir oyundu ve başardı, güzel sattı, çok oynandı.

Aslında haklısın. NFS 2 SE dışında hiçbirinde de 2. yarışı yapmamamın sebebi bu sanırım.[signature][hline]MSN = [email protected]

BULL SHIT
Sosyal ağlarda paylaş

Prince Of Persia , hatta bilgisayarda oynadığım ilk oyundu
Master Of Magic
Civilization
Volfied[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.Herkes bilemiyecek diye bir şey yok sadece bilmeyenlere yardim etmek icin yaptim bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

civilization
colonization
pizza tycoon
transport tycoon
prince 1-2
ufo the enemy unkown =P (amigada bilem vardı)
north & south
premier manager 1-2[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

supaplex
lionking
aladdin
volfied
settlers 1
prince of persia
lotus
manchester united(bir menajerlik oyunu idi)
Benim hatırladığım oyunlar bunlar[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

Tek disketlik bi motor oyunu vardı, Grand Prix miydi neydi adı, iğrenç midi müzikleri vardı mobilet gibi motorlar sürüyodun.[signature][hline]MSN = [email protected]

BULL SHIT
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...