Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Örneklerle Metal

EagleEye

Öne çıkan mesajlar

Heralde Prograsifte şöyle olurdu sabah kalkarken annemi doğramak geçti aklımdanda caydım sonra koşarak babama gittim elini sıkarken bakkalı gördüm o anda sindim köşeye titreyerek ağladımda uyandım rüya görüyomuşum hayırdır[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

ticari kaygılı metal: bu sabah uyandım annemi, babamı bi de bakkalı doğrayacaktım menajerim aradı kariyerin zedelenir yapma dedi doğrayamadım..ama bi ara ufaktan bi yaralama olayına karışacağım, bayağı bi gündemden düştük.. ;)[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay

[Bu mesaj Jhengie tarafından 18 Ağustos 2004 16:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hardcore:herşeyden nefret ediyorum.kendimden,bu şarkıdan,annemin doğranmış olmasından,annemi doğrayan bı.aktan,annemi doğrayan adamdan,annemi doğrayan adamın kayınçosunun eniştesinin arabasının tekerleğinden....o kadar çok nefret doluyum k nefret etmenin keiiden ile nefret ediyorum.[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 16 Ağustos 2004 16:23 tarihinde demiş ki:
semfoni metal :

*Koro halinde* Bu sabah kalktık annemizi doğradık AAAAAA!
Babamız ise sonra gelendi AAAAALALALUYAA! AAAA! Bakal ise arada kaynadı AAAA!!!

ulan incir yenilirken söylenmez ki böyle birşey..
boğazımda kaldı gülcem diye... =]
hele bunu bir koronun söylediğini düşününce daha çok gülüyorum[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 18 Ağustos 2004 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fiercewind, 19 Ağustos 2004 05:10 tarihinde demiş ki:
progresif nasıl olurdu
uzun olurdu herhalde :D

said:
Chuckie, 18 Ağustos 2004 15:34 tarihinde demiş ki:
Heralde Prograsifte şöyle olurdu sabah kalkarken annemi doğramak geçti aklımdanda caydım sonra koşarak babama gittim elini sıkarken bakkalı gördüm o anda sindim köşeye titreyerek ağladımda uyandım rüya görüyomuşum hayırdır
[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...