Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle.Net Türk Oyuncuları Sıralaması

oradaburada

Öne çıkan mesajlar

Ya bu rank free bişi.Burdan bir arkadaş açtı 1.sayfada var bak ilk mesajda.Bu şekilde açabiliyorsun o sc2 ranks./aliveli yaz böyle bi sıralama yapabiliyorsun.Bir oyuncunun bnet linkini buraya eklemesi gerekiyor.Yani otomatik her oyuncu eklenmiyor.Ben buraya Dimaga nın bnet linkini ekleyim oda girer ranka.Anlatabiliyormuyum?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Kıllık yapmak istemiyorum ama grandmaster 'a giremedikten sonra yıldızlı master olmuşun olmamışın çok önemli değil. Nitekim sıralamada şu an 11. sırada olan ssregitoss'ta da var yıldızlı master simgesi. Yani o simge tırt bir division da olduğunuzun da göstergesi olabiliyor işte.

memFIS güzel başladı ama devamını getiremedi; muhtemelen işleri, aile hayatı veya engel olan başka birşeyler sebebiyle böyle oldu. Şu an hala region 350'de. 200'e daha çok var.
Sosyal ağlarda paylaş

o yıldızın olmasi tırt bir olay.mesela division im cok zayif olduğu icin yıldız almam kolay.ama division u zor biri icin ilk 8 e girmek cok zor.ilk 3 deki şahısları tebrik ediyorum.kendilerini tanimiyorum ama helal olsun umarim grandmastera giren olur aralarindan.onlara tavsiyem loose streake girerlerse gaz yapip devam etmemeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

ssregitoss said:

o yıldızın olmasi tırt bir olay.mesela division im cok zayif olduğu icin yıldız almam kolay.ama division u zor biri icin ilk 8 e girmek cok zor.ilk 3 deki şahısları tebrik ediyorum.kendilerini tanimiyorum ama helal olsun umarim grandmastera giren olur aralarindan.onlara tavsiyem loose streake girerlerse gaz yapip devam etmemeleri.

ayıp edion ya, kaç yıldır tanışıklıgımız var paranoid efendi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...