Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baseball kurallarını bilen var mı? Bu hareket uygun mu kurallara?

sostizm

Öne çıkan mesajlar

ben de anlamam kurallardan çok da, bence hakem karşı taraftaki atıcıyı atıyor oyundan. atıcı, vurucunun üstüne falan atamıyor yanılmıyorsam topu kurallara göre. Zaten her ne olursa olsun vurucunun arkasındaki (kendi takımından olan ve topu tutması gereken) eleman da topu tutamıyor. hiç bir şekilde vurucuyu etkilemez buradaki durum. vurucu, üstüne doğru topu attığı için dalmaya kalkıyor sanırım burada atıcıya.
Sosyal ağlarda paylaş

strikezone disina attiginda, ki bu bilerek yapilir, 3rd strike dan oyuncuyu atmak icin genelde.

striker kizar..

normaldir de.. yumruklamak eger hakem okuzluk yapar sayarsa farz oluyor :)

strike zone da sudur..

adamin onundeki sanal bolum, top bunun icine atilmali.. atilmazsa ve striker hamle yapmazsa atici, hamle yaparsa striker out olur.. cok adice bir harekettir..

Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

şu oyun ne kadar zevkli bişeye benziyo yav
ama amerikan icadı işte tü pis kaka

kardeşimle beraber sıkıntıdan geberiyoruz.. bi sürü yaşlı, evde de tek bir bilgisayar var, antika.. artık nereden bulduysak baseball 95 yanılmıyorsam.. cd'yi kurduk..

tek bilgisayarda iki kişi oynanılabiliyordu galiba... her neyse işte kuralları öğrenene kadar takada tukada bastık tuşlara. nomar garcia parra, ivan rodriguez hepsini ezberledik adamların. mvp lerden tut kim 3rd base oynamış vs ye kadar.. o kadar çok oynadık.

şunu diyebilirim ki, uzun bir süre yoklukta eğleniliyor baseball ile. ama kalanında bi boka yaramaz. yüzüne bile bakmazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

LuNiZ said:

strikezone disina attiginda, ki bu bilerek yapilir, 3rd strike dan oyuncuyu atmak icin genelde.

striker kizar..

normaldir de.. yumruklamak eger hakem okuzluk yapar sayarsa farz oluyor :)

strike zone da sudur..

adamin onundeki sanal bolum, top bunun icine atilmali.. atilmazsa ve striker hamle yapmazsa atici, hamle yaparsa striker out olur.. cok adice bir harekettir..

Şu açıklamaya teşekkür etmeden geçemiyeceğim. Ciddi ciddi anladım/öğrendim hatta bie maçı baştan sona izlemek istiyorum şimdi. Bi klasik tavsiye edebilir misin, şu seneki şu maçı izle bak çak iyiydi gibisinde.
Sosyal ağlarda paylaş

np..

ben baseball severim, denk geldikce izlerim. ama ozellikle cok sevdigim mac dersen, boston redsox maclarini bulabilirsin ozellikle gecen senemi evvelki senemi ne world series (cok komik dunyada sadece kendi ulkelerinde ciddiye alinan bir sporun final play off una world series demeleri, ama diyorlar napalim) maclari var.

20 senedir sampiyon olamamis red sox in yillar sonraki ilk sampiyonlugu, mac disinda highlightlar ve iste tribunler falan da cok keyifli :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...