Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.5 aylık Satılık Slim 120 Gb PS3 yanında 3 hit Oyun

tinu

Öne çıkan mesajlar

Aldım ama alışamadım, bu yüzden 1 aylık 120gb PS3'ü yanında red dead redemption, gods of war 3 ve fifa 2010 worldcup oyunlarıyla beraber ayrıca içinde bir sürü oynanabilir oyun demosuda var, hepsi birlikte 850 TL ye satıyorum.

Normal Fiyatlarını yazayım: ( Bimeks İndirimli fiyatları)
Sony PS3 120 GB Konsol - 759,00 TL
red dead redemption - 152,47 TL
gods of war 3 - 129,89 TL
Fifa WorldCup - 118,57 TL

Toplam : 1158 TL

Ben Satıyorum Hepsini 850 TL
Sosyal ağlarda paylaş

bir ürünü aldıktan 1 gün sonra bile satsan o ürün 2.el statüsüne düsmüştür sen onu kaymak gibi bakmış olabilirsin ama bu ürünün 2.el olduğu gerçeğini değiştirmiyor, tüm yanındakiler icinde geçerli bu. jelatini açılmış her üründe geçerli bişey bu ;p o yüzden misal kücük dükkanlar her zaman zulasında jelatin falan yapabilir türden alet edevat saklar abi bak 0 hiç açılmamış bu diyebilmek icin =D
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

bir ürünü aldıktan 1 gün sonra bile satsan o ürün 2.el statüsüne düsmüştür sen onu kaymak gibi bakmış olabilirsin ama bu ürünün 2.el olduğu gerçeğini değiştirmiyor, tüm yanındakiler icinde geçerli bu. jelatini açılmış her üründe geçerli bişey bu ;p o yüzden misal kücük dükkanlar her zaman zulasında jelatin falan yapabilir türden alet edevat saklar abi bak 0 hiç açılmamış bu diyebilmek icin =D

e tamam hiç jelatini açılmamış hali ile benim sattığım hali arasında 300TL lik far var alan olursa satarım olmazsa satmam daha yeni aldıgım toplamda oyunlarla beraber 1200 tl ye yakın para verdiğim makineyide daha ucuza satmam durur.
Sosyal ağlarda paylaş

kertenkel said:

sahibinden.com'a bak bir o zaman

garantili 250gb slim'i 550 liraya aldım ben 2 dual shockla birlikte

sony garantili felanmı vay be ulan ben daha 740 aldım bunu gecen ay , 550 ye felan hayatta satmam , yalnız bazı arkadaslar hala oyunları atlıyor sadece makıne olarak bakıyorlar ben sırf 3 oyuna zaten 400 mılyona yakın para verdim. neyse canım bu fıyata satılmazsa satmam zaten yazık günah yaw
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

Aldım ama alışamadım, bu yüzden 1 aylık 120gb PS3'ü yanında red dead redemption, gods of war 3 ve fifa 2010 worldcup oyunlarıyla beraber ayrıca içinde bir sürü oynanabilir oyun demosuda var, hepsi birlikte 850 TL ye satıyorum.

Normal Fiyatlarını yazayım: ( Bimeks İndirimli fiyatları)
Sony PS3 120 GB Konsol - 759,00 TL
red dead redemption - 152,47 TL
gods of war 3 - 129,89 TL
Fifa WorldCup - 118,57 TL

Toplam : 1158 TL

Ben Satıyorum Hepsini 850 TL

AHAHA o fiyatlar kolpa

GOW 70
RDR 70
Fifa 60 ytl sıfırları :) gidipte insanları kandırmaya calisarak D&R fiyatları verme :)
Sosyal ağlarda paylaş

sincap felan olmuşuz arada! kardeşim ben 1 ay oldu makineyi alalı ben toplamda 1200tl vermişim almışım bunları bir hevesle sıkılmışım alışamamışım satıyorum demişim , he satmak zorunda da değilim bu kadar para verdim dahada ucuzada satcağıma durur demişim, hala ne çakallığı ne sincaplığı ne meraklısınız aman laf sokayım diye.

bu arada 30 milyona nerden oyun alınıyo söyleyinde bakayım bari yaw.
Sosyal ağlarda paylaş

Satandist said:

oyuna para verene anlamıyorum 30 liraya oyunculardan üyelik alıyorsun daha sonra istedigin oyunu alıyorsun, istersen 1000 tane oyun al ama yeni oyun alırken eskisini vermek zorundasın

Ya o ayrı bişi ben arşiv severim oyun alırım.

Topic sahibi arkadaşa gelince.
İstersen aldığının 2. saati sat o kutuyu açıp fişe taktığın an 2. eldir.
senin 2. el anlayışın eskimiş 5 aylık vs. durumlar sanırım ama hehe.
neyse kardeşim burdan sana ekmek çıkmaz patideki insanlar basit esnaf numaralarını yemez.
gogo
Sosyal ağlarda paylaş

Vay anasını ya çakal olduk , sincap olduk, ucuz esnaf olduk, neymiş paticik halkı yemezmiş neyi yemezmiş??? yada yedirtmeye çalıştığım neymiş ki benim? hastayım bu paticikte baslık baslık dolasıp ona buna laf sokayım kendimi tatmin edip orgazm olayım diye dolanan insanlara! siz ya okuduğunuzu anlamıyorsunuz yada okumuyorsunuz, bu yüzden detaylı olarak açıklama yapayım belki anlarsınız!

İlk başlıkta ben oyunların ve konsolun bimeks deki indirimli fiyatlarını yazmışım. Parantez içinde bunların BİMEKS FİYATLARI olduğunuda belirtmişim dimi güzel kardeşim. Sonra demişimki ben bunların hepsini 850TL ye satıyorum demişim!. Sonra başlamış millet yardırmaya bunlar ıkıncı elde o fıyatlar neymiş de yahu kardeşim benim oraya yazdıgım fıyatlar bimeks fiyatları bimeks benim sattığım fiyatlar değil!!! peki benim sattığımla kaça geliyormuş oyunlar ve konsol bakalım beraber.

1- ben pazarlık payınıda koyarak 850TL demişim 50TL sı pazarlık payı yani ben bunu 800 e satmaya razı olmuşum zaten.

2- Bir arkadaş demişki oyunların 2. el fiyatı 70 - 70 - 60 tamam ben araştırmadım ama madem öyleymiş öyle hesaplayalım kaç para yaptı hepsi 200TL, düş şimdi benim 800 TL den 200 TL oyunların fiyatını kaç kaldı 600 TL

3- 740 TL aldığım konsolu 27 gün sonra 600TL fiyat biçtim diyemi ucuz esnaf , çakal yada sincap oldum!!!! ne yapmam lazım kaç para diyecektim! 500 mü? afedersiniz ama 27 günlük ps3 500 milyona satan bir gerizekalı varsa bulun bana ben bir tane daha alıcam!

Şimdi anlamayanlar için tekrar özetleyim:
27 gün önce aldığım 120gb Ps3 Konsol : 600 TL
red dead redemption - 70 TL
gods of war 3 - 70 TL
Fifa WorldCup - 60 TL

Toplam : 800 TL pazarlıksız son fiyat.

almak isteyen alır he bütün bu ürünleri bu şartlarla çok daha ucuza bulurum sen çok çakalsın diyen arkadaşlar varsa o buldukları yerden alabilirler hatta buldukları yeri ve fiyatları burayada yazsınlarda bizde öğrenelim bakalım ben nası ucuz esnafmısımda ne kadar kazıklıyormusum milleti!

ben bu kadara satabilirim satamazsamda sağlık olsun oynarım bu kadar.

Edit: ayrıca şimdi merak ettim baktımda gittigidiyorda bu red dead ile gods of war3 hiçte 70 TL felan değil daha pahalı
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

800 lira bence garantili pal ve 3 tane iyi urunle cok iyi bi fiyat
ama accessory olarka ne veriyosun mesela
hdmi kablosu ve kolda verceksen cok cok iyi fiya tbence

alalı 27 gün olduğu için ikinci bir kol almadım tek başıma oynuyorum, ama tabiki yanında hdmi kablo vericem. Ayrıca evde 50mbit internet olduğu için bir çok oyunun oynanabilir demosu da içinde mevcuttur. İsteyen bakar isteyen siler.
Sosyal ağlarda paylaş

gencler, fiyata yorum yapabilirsiniz, iyi hoş. daha ucuzu var diyebilirsiniz, o da iyi hoş. ama satıcı hakkında yorum yapmayın, gidip de ps3 satan adama "ps3'ü napcan ps2 al hem 5'te 1'i fiyata bak xDxDxDxD" diye mesaj atmayın bosuna.

hayır pazar alanı'nda troll'den banlenenlerin banini açmıyorum çünkü, bilesiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...