Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tuğçe kahrolmuş

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

yazıksss :( 3 gün çekimlere katılmış hemen ona 90000 tl verelim de verdiği emeğin karşılığını alsın.

deliriyorum lan böyle şeyleri görünce. biri gider dandik bi cips reklamında oynayıp 300000 döllars alır (beren saat) diğeri sabahtan akşama çalışır bi bok almaz (ben demiyorum ben iyi alıyorum yine memurlara göre). bence reklamlar ve diziler tamamen yasaklanmalı
Sosyal ağlarda paylaş

sağlık, eğitim vb gibi bütün hizmetler devletin elinde olmalı ve bu hizmetler için insanlardan kazanç dilimine göre para alınmalı bu kadar basit yahu (teknik detayları işin uzmanlarına bırakıyorum sdf). ordan gelen parayı da yine bu tarz hizmetler için yatıracaksın. buna da kimsenin lafı olamaz olanı da döverler zaten ne diyecek adam "benim paramla ihtiyacı olanlara hizmet veriyorsun haksızlık bu :(" mu diyecek dişini tekme atarım öyle adamın.

bi uygulayın yahu mis gibi bi ülke olacak bak. sabancı vs gibi adamlar yine muhtemelen hayvan gibi zengin kalacak (öyle zenginler lazım zaten her ülkeye çeşitli alanlarda atılım için) ama onun altındaki seviyedeki insanlar daha dengelenecek
Sosyal ağlarda paylaş

olitere said:

Bella said:

oturup ağlamayı geç.
kadın çok emek verdim buralara kadar geldim demiş.......
Ordaki insanların emek verdikleri doğru ; çünkü hakkatten angarya bir yarışma hafta en az 3 gün sabahtan akşama kadar çekimlerde kalıyorsunuz

of inanamıyorum nası ayıp etmişim. ha bu sıcakta güneşin altında taş taşımışsın ha bu gerçekten, kıyamam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...