Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burger king (optimum)

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

internetten sipariş verdim, nakit dedim "100 tl üzeri getirin" diye denot düştüm bir de 50 Krş farkla ekstra peynir istedim

siparişim geldi bir baktım siparişi getiren çocuğun elidne pos makinası "e hani nakit?" dedim "nakit yok" dedi iyi dedim hani tekrar git gel yapmasın diye kredi kartıyla alışverişi tamamladım (bozdurmak istediğim 100 tl de aynen cüzdana geri döndü)

çocuk kredi kartından ücreti çekmeye çalşırken "oy veriyor musunuz? lütfen oylayın 10-10-10 olursa ödül mödül hede hödö kazanıyoruz" dedi iyi dedim oylarım, gittikden sonra yemeğimi yerim öyle oylarım dedim ve keyifle yemeğimi yemek üzere oturdum

ama o da ne? peynir yok.. e ben peynir istedim.. ona göre parasını ödedim.. peynirim yok ama.. -_-

yorum ayzayım dedim yorumun yazıldığı yerde oylama yapılabilindiğini gördüm servise iyi gerri kalana rezalet dedim 8-8-8 olan değerler 8-7-7 oldu sonra baktım daha önceki verdiğimiz 3 siparişin daha oylaması açık.. girdim onalra da aynı şekilde oyladım durum 8-6-7 oldu AHAHAHAHA

sırf gıcıklığına 4-5 sipariş verip her siparişsen sonra en kötü puanları vermeyi düşünüyorum.. resmen kızdırdılar beni..

O PEYNİRİ UNUTMAYACAKTIN DOSTUM ŞİMDİ ECELİN GELDİ!!
Sosyal ağlarda paylaş

hani bir de telefonla sipariş olsa dilsürçey bir şey olur anlarım hata fln ama.. internetten yemeksepetinden veriyorum siparişi ayıp ama.. internet siparişinde hata yapıyorlarsa bir zahmet kapatsınlart restoranı.. zaten burgerking palladiuma da kılım 80 tl para üstüme çöreklenmişlerdi..
Sosyal ağlarda paylaş

oy verenlerin az olmasından değil o olay

son 20 oyun ortalaması çıkıyor orda. O yüzden senin verdiğin oy bundan önceki 20.oyun yerine geçiyor.

misal iyi puanı var sen gittin 2-2-2 verdin ama oy oranı hiç değişmedi; çünkü bundan önceki 20.oy da 2-2-2 imiş.

ben de içecek seçimine dikkat etmediklerinde basıyorum 2'yi 4'ü. hiç acımam

geçen kart istedim pos getirmedim makine nakit yazdı bıdı bıdı dedi. kocaman da adam olunca karşımda, tamam dedim ben unuttum heralde yanlış yazmışımdır..neyse sonra baktım kart istediğimi gördüm ama 6 verdim gene nedense sdf
Sosyal ağlarda paylaş

genel ortalama alınsa zaten çok satış yapan yerler arada kazmalık yapınca bu kadar üstüne düşmezdi

sistem süper

son 20 siparişin ortalaması alınınca 2 gün üstüste kötü çalışsalar mesela düşüveriyor puanlar

eh puanlar da baya önemli. ben şahsen 7-7-7 ve altından hayatta istemem bişey. Genelde 8-9-10'lu yerler denk geliyor zaten
Sosyal ağlarda paylaş

dominos'a kıl oluyorum ya
hem eskisi gibi çok efsane değil pizzaları hem de çok pahalı böyle bi marka antipatisi oluştu dominos'a karşı bende. Ama o pizzanın yanında verdikleri sosa ölüp biterim <3

bizim burda pizza pizza var baya iyileştirdiler kendilerini
mesela 23.00-01.00 arasında herangi bir boy piza alana aynı boydan başka bir pizayı hediye ediyorlar enfes kampanya valla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...