Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadi Devam

mxzr

Öne çıkan mesajlar

O sırada barda oturarak bira içen ayyaşları görür[signature][hline]Çaydanlık Ve Bardak...Ne kadar kibirli dursa da bardağın önünde eğilir çaydanlık.Öyleyse bu büyüklenme niye?Bu kibir,bu gurur niçin?Mütevazi ol,hatta bir adım bile geçme gurur kapısından.Bardağı insan bunun için öper daima alnından...
Sosyal ağlarda paylaş

O sırada barın ortasına doğru iki genç ayyaşın söylediği şarkıya kulağı takıldı.Şarkı damda gezen çapkınlarla onlara pas veren pencere güzelleri hakkında müstehcen ve traji-komik bir hikaye anlatıyordu.Gençler zaman zaman kalça tokuşturma,kol koıla girme figürleriyle şarkıya renk katıyor insanların ilgisini giderek üzerlerine çekiliyorlardı.Adam bir süre daha cüppeli kişiyi süzdükten sonra ister istemez dikkatini şarkıya verdi ve tam o sırada...[signature][hline]Halfmumi,08 Haziran 2004 04:13 tarihinde demiş ki
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam
A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

-Nerdeyim?
Yankılı bir ses cevap verdi:
-Koyu gölgeler çıkmazında...
Etrafına bakındı ama sesin nerden geldiğini bir türlü göremiyordu.Hızla ayağa kalktı ve nereye gideceğini bilmeden koşmaya başladı.Etraf yoğun sisin hakimiyeti altındaydı ve vücudu nemden yapış yapış olmuştu.Her geçen an daha çok terliyordu.Koruluğa daldığında ne kadar koştuğunu bilmiyordu.Her yerde gölgelerde beliren oynak figürler vardı.Ağaç dalları birer yaratık gibi ona uzanıyordu.Her şey gölgeydi sanki.Bir ara durdu etrafına bakındı ve bir baykuş çığlığıyla koşmaya devam etti.O hızla koşarken çalıların arasından biri çıktı ve kolunu tuttu.
-Anne?
-Canım.Özledinmi beni?
-Evet anne.Ama sen..ölmüştün.
-Gerçek sevgiler asla ölmez oğlum.gel hadi gidelim burdan.
Ona karşı içten içe bir şüphe duyuyordu:
-Anne korkuyorum.Eskiden korktuğumda yaptığını yapsana.
-Korkunca ne yapardık?
-Ben şarkı söylemeni isterdim ve sende...
-Aaa evet şarkı.
İçinden bir şarkı mırıldanmaya başladı.Şarkının ortasında çocuk karnına bir tekme savurdu ve kaçmaya başladı:
-Ve sende şarkıların korkaklara göre olduğunu söyler beni korkularımla yüzleştirirdin.
Arkasından gelen acı çığlığı duyabiliyordu.Ayağı dala takıldı ve sert bir düşüş yaptı.Aniden irkildi ve uyandı yatağının üzerinde oturdu....
Sosyal ağlarda paylaş

... peri.Önce gene rüya gördüğünü sandı.Bilinç altı ona oyunlar oynuyordu.Kafası yerine geldiğinde karşısındakinin bir peri değil ama en az onun kadar etkileyici bir elf kadın olduğunu anladı.Üzerindeki beyazlardan anladığı kadarıyla kadın bir rahibeydi.
-Nerdeyim ben?
Kadın efsunlu gülüşüyle cevap verdi:
-Revirdesin.Çatlak Pipo Hanı'nın sahibi getirdi seni yaklaşık 2 saat önce .Kendinden geçmiştin.Barda ayağa kalkıp dengeni yitirdiğini ve sonra yere yığılıp bir daha kalkmadığını söyledi.
-Evet yere düşene kadar olanları hatırlıyorum.
Kadın yine gülümsedi ve devam etti:
-Şimdi biraz dinlen .Seninle görüşmek isteyen önemli bir misafirin var geldiğinde dinç olmalısın...
(arkadaşlar takip edin ayrı tellerden çalıyoruz)
Sosyal ağlarda paylaş

... biraz dinlendikten sonra ayağa kalkar ve şehirde gezinmeye başlar.Karşısına kucuk elf çocukları çıkar gülümseyerek devam eder.Arkasından bir ses :
-Oh seni nihayet bulabildim.Rahip seni bekliyor.
Diyerek takip etmesini soyler.Ve adam yavaşca onun arkadasından ilerler.Rahip'in mağrasına girdiklerin onunde rahiple birlikte 3 tane ....
Sosyal ağlarda paylaş

elf çoçuğu gördüğünü sanar.Daha dikkatli baskınca yüzlerindeki çoçuk olmadıklarıa işaret eden olgunluk çizgilerini farkeder.Evet bunlar çocuk elfler değildir bunlar her zaman efsane sandığı ya da kitaplarda ismi geçen Fey ırkına mensup üç kişidir.Ortadaki bir adım öne çıkar ve derki...[signature][hline]See Saw Die
Sosyal ağlarda paylaş

...
-Sen bizim için seçildin.Sana bunu sormak icin getirdik.Senin yeteneklerini biliyoruz ve dahada neler yapabilecegini.
Sozu bittikten sonra rahip lafa katılır :
-Gel buraya ve neler olduğnu gör!
Diyerek ilerdeki odaya doğru yürür adamda arkasından.Rahip küreyi işaret eder ve bazı kelimeler söylemeye başlar.Kürede bazı görüntüler ortaya çıkar bir süre izlerler.
Rahip soyle araya girer :
...
Sosyal ağlarda paylaş

...
-Bu gördüğün diyarların ismi Gri Ovalar.
Karşısındakinin şaşkınlığını görünce dudağının kenarında gizlemeye çalışmadığı bir gülümseme oluşur ve ekler;
-Evet gerçektende Fey ırkının yaşadığı yerler bu diyarların çok ötesinde ve gerçek ee Fey lerin gerçel olduğunu gördüğüne göre bu seni pek şaşırtmamalı.
Ve rahip kırmızının bir insan suratına bu kadar yakıştığını ilk kez farkeder.O sırada grubun lideri görünümündeki aynı Fey kırılgan havayı dağıtmak için lafa girer...[signature][hline]Ben bir Half-Fiend im.
Sosyal ağlarda paylaş

...
-Buralar bizim yerlerimiz.Ama o o adını bile söyleyemediğim Orc'lar işte onlar bu vadileri bizden almak istiyorlar!Ama sen bize yardım edersen bunu başaramazlar!
Adam şaşkınlık içinde kalır ve :
-Benden tam olarak istediginiz ne?
Diye sorar karsısındaki kucuk fey ise :
.....

edit : imla

[Bu mesaj -NeoN- tarafından 16 Ağustos 2004 03:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

(abi ben olaydan koptum noluyoz yaw :) handaki pelerinli adama ne oldu fey ırkı ne şimdimi uydurduk mu yoksa bir dünyaya bağlı olarakmı yazıyoz birde çok hızlı götürmeyin konuyu yaw adam bir anda kahraman oldu)[signature][hline]Halfmumi,08 Haziran 2004 04:13 tarihinde demiş ki
A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

(Beyler olayı düzeltebiliriz hala)Sonra bunun da bir rüya olduğunu anlayarak kalktı.Herşey bir rüyaymış meğersem.Gerçek olanlar şöyle:Cüppeli adamı görür ve sonra yatağına gider.Uyandığında cüppeli adam onun odasında ona bakarak tütün içmektedir.Ve şöyle der: (Bu arada bu biraz aragorn a benzedi :D)
Sosyal ağlarda paylaş

-Günaydın Grantuı.Bugün 16 trambia(Ağustos) 1083.Cuma.Kendini nasıl hissediyorsun.Uzun bir uykudan sonra iyi gördüm seni
Kalktı ve gözlerini ovuşturdu.Üstündeki o sersemliği hala atamamıştı.Zaman kavramını zaten kaybetmişti ama etrafın karanlık olmasından gece olduğunu çıkartmıştı.
-Kimsin ve beni nerden tanıyorsun?
Büyücü içten bir kahkaha attı ve yanıtladı:
-Önemli olan benim seni ne kadar tanıdığım değil senin beni ne kadar tanımak istediğin ve öğrendiklerini ne kadar sindirebileceğin.
Uyku sersemi adamın dediklerini anlamadığı belliydi iç çekti ve devam etti:
-Kahve?...[signature][hline]Halfmumi,08 Haziran 2004 04:13 tarihinde demiş ki
A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

Ya işte öyle dedi büyücü.Bu sırada adın neydi?dedi Grantui.Büyücü ağzını yayarak gülümsedi ve Cruven dedi.Lord Cruven.Grantui şaşırdı.Demek o efsanelerde adı geçen yüce büyücü sensin.Grantui ekledi: Demek amacım için bana yardım etmek istiyorsun neden ve benim amacım neymiş söyle bakalım??Cruven söyle yanıtladı:Senin amacını gerçekleştirmek benim de kendi menfaatime ve amacın ise....[signature][hline]Çaydanlık Ve Bardak...Ne kadar kibirli dursa da bardağın önünde eğilir çaydanlık.Öyleyse bu büyüklenme niye?Bu kibir,bu gurur niçin?Mütevazi ol,hatta bir adım bile geçme gurur kapısından.Bardağı insan bunun için öper daima alnından...

[Bu mesaj RonaldinhO tarafından 17 Ağustos 2004 11:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...