Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayıptır Beyler !

Mephisto_

Öne çıkan mesajlar

tartışmayı çıkaran sensin,her yazılana karşındakine cevap hakkı vericek tarzda mesaj atarsan tartışma çıkar

ayrıca genel olarak spor bölümüne bakarsak kimin tartışma çıkardığı ortada......[hline]People talk alot of shit but thats after I'm gone .Cuz they fear me in the physical form
Let it be known I'm troublesome
Sosyal ağlarda paylaş

ya burada hangi forumu açıp açmayacağımı kimseye sormadım, sormamda kimsede sormaz

ne diye gereksiz bir tartışma çıkarmaya kasıyorsunuzki ?

öyle bir gereklilik olsa lyrics'deki gibi admin onayı gerekirdi mesaj atmak, konu açmak için

tartışmada başlatırım ki tartışmalar olmasa eğlencesi kalmaz, fakat sizin kaçırdığınız noktalar tartışmaları eğlence noktasından farklı bir yerde görmeniz, ciddiye alıp tavır takınmanız

tartışma ile kavga farklı şeyler, mantıklı konular üzerinde belli bir düzeyde tartışmak keyiflidir, olay kişisel hakarete geldiğinde dozu kaçmış demektir

herneyse, benim açıcağım konuları okumak zorunda değilsiniz, mesaj atmak zorunda hiç değilsiniz, zamanla iner aşağı zaten mesaj atmazsanız, ozamanda rahatsızlığınız kalmaz konu ile ilgili[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 11 May 2003 00:18 tarihinde demiş ki:
tartışmada başlatırım ki tartışmalar olmasa eğlencesi kalmaz, fakat sizin kaçırdığınız noktalar tartışmaları eğlence noktasından farklı bir yerde görmeniz, ciddiye alıp tavır takınmanız

zaten sorun burda senin yapınla insanların yapısı farklı,ben mesela çabuk sinirlenirim,sen şaibetaş diyince bile benim sövesim geliyo ,sonuçta herkes ciddi düşüncelerini söylüyoken sert tartışmalar çıkabiliyo[hline]People talk alot of shit but thats after I'm gone .Cuz they fear me in the physical form
Let it be known I'm troublesome
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...