Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

baget nerden bulurum?

Manticore

Öne çıkan mesajlar

Whiskey direk
orda satıyolar ikisni de, baget ööle yeni başlıyacaksan fancy bir şey alma.

Orda Barış Abi ya da Alpay abi var, Barış Abi hocam olduğu için biliyoru, onlara söyle böyle böyle başlıcam bi baget verirmisiniz diye.
Sana iyi bi baget verirler xaten başlangıç seviyesi için uygun fiyatta ve kalitede. Pad de satılıyor. Ders te veriyo Barış abi.

Diiceem şudu rki, fancy bi baget alma hiç başlamamışsasn henüz, o newbie gazına gelme, ben 8 aydıre ders alıyorum, daha yeni baget aldım ikinci (Simsiyah odun uçlu Zildjian aldım ama ossun ehe)[hline]Speak to me now, and the world will crumble,
Open the door, and the moon will fall...

Sosyal ağlarda paylaş

zaten ben dün gidip onu konuştum.ben seneye burada davul'a başlamak istiyorum falan diye.uzun saçlı bir abi vardı galiba o barış abi onunla konuşum.tamam dedi seneye görüşürüz dedi:).pad ve yeni başlayanlara uygun baget'inin fiyatı ne kadar[hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyrum fiyatı değişmiştir baya, ben iki hafta derse gidemicem, özelden telefonunu atarım bi daa konuşursun istersen.

Seneye ders alacaksan bööle cuma günleri 4-5 arası zamanın etrafında bi saatte al da, arada görelim birbirimizi :) (benim dersler 4-5 arası)

Ama bence bekleme başlamak için, yaşın kaç şu an, olabildiğince erken başla.[hline]Speak to me now, and the world will crumble,
Open the door, and the moon will fall...

Sosyal ağlarda paylaş

www.drumclub.com yada drumclub.com.tr diye bi adres var, istanbul'daki drumclub'ın web sitesi. Oraya da bak istersen. Kaliteli bagetlerin fiyatı (zildjian, pro-mark, tama...) 15$ civarı falan olsa gerek 2 sene önce alüminyum kullanmaya (Ahead) başladığımdan beri baget almıyorum da ;Pp[hline]When a men lies, he murders some part of the world..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Orjinal bişi istiosan Vic Firth ün sitesinde üstüne kendi adını yazabildiğin bagetler var ama 90 dolar yani kazıkkkk...

Rush order yaparsan 110 dolar oluyo.. iyice kazık

Bence git vic firth 5b yada 5a al ben onları kullanıorum çok da rahatım..

birde davul başında çalışacaksan mutlaka kulaklık yada tıkaç al kulağına zarar gelmesin uzun süre çaldığın zaman ve sesleri daha iyi duyuyosun daha güsel çalıosun..[signature][hline]Siamonun Resimleri
Sosyal ağlarda paylaş

süslü şeyler çok pahalı ve abes açıkcası.alırsın bi ziljian en siyahından gayet güzel ve kaliteli.yada normal ağaç alırsın kendi kişisel zevkine göre boyarsın.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...