Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alkol ve ilaç.....

Saeros

Öne çıkan mesajlar

antibiyotik içtikten sonra alkol alırsam bişey olur mu? ortama giricem de alkol almazsam ortama almazlar diye korkuyorum
kapıda hohlatıyolarmış diye bi rumor (dedikodu) bile duydum yani
ama antibiyotik almazsam da boğazım hooopfff! diye şişip beni uykumda öldürebilir
aynı sahibi uykudayken kafeslerinden sürünerek çıkan ve sahiplerini BOĞARAK öldüren yılanlar gibi
çok korkuyorum şu an gözlerim pörtlemiş ve vücudum morlaşmış bi şekilde ölmek istemiyorum zira arkadaşlarım kaba insanlardır ve daha 40'ım çıkmadan ehelehe patlıcan gibi adamdı la zxczcz diyebilirler diye çok korkuyorum, ne yapıcağım hakkında zerre kadar fikrim yok lanet olsun çünkü zaten antibiyotik içtim ama alkolü yarın alıcam ortam ve kızlar yarın yani acaba yarın içmesem mi antibiyotik uzman görüşünüzü almak istiyorum thank you in advance.... (teşekkürler in ilerleme)

no troll pls......
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

abi hangi anbitioyik alıyodu teyzen ben prozac alıyorum belki teyzen başka bişey alıyodur

Prozac etkisi aninda gecen ya da aninda etki eden bir ilac degil. O sebeple ilaci icmeyiver alkol alacaksan. Hele hele bi kac aydir kullaniyosan kaciracagin tek dozun bi onemi olmaz. Lakin aliskanlik haline getirme tabi bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...