Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes Of Might & Magic VI

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

easy actigin icin bir suru resource oldugunu varsayiyorum. yani her gun 1 creature dwelling kurabiliyorsun.

karakterinde learning dynasty buff(veya learning skill'i) olup olmamasina bagli olarak su ilk champion'i yenmeden once level 4 veya 5 olabiliyorsun. champion'a 2. hafta gitsen, 3 core, 3 elite dwelling'i coktan yapmis olman lazim. hatta belki 1 tanesini upg'lersin.

bu durumda 2 tane 9-10'luk stack olmuyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

easy icin once core unit'lerden ranged olanlari yapabilirsin.
sonraki zorluklarda town hall ile baslamani tavsiye ederim.

ranged olanlar bittikten sonra heal eden core unit'i yap. en son melee olani yaparsin. elite'lere gectiginde(gecmek icin sehri upg etmen lazim town hall vs ile), biraz daha kompleks oluyor durum. sectigin kaleye gore, savasta senin taktigine en uyacak yaratigi yapman mantikli.

mesela ben haven oynarsam radiant glory aliyorum, cunku retaliation yok kendisine. stronghold oynarsam centaur vs.
Sosyal ağlarda paylaş

loop

hangi haritayı hangi zorlukda karşına ve kendine kimi alarak oynuyorsun bi yaz ben de denicem seni bu durumdam kurtarmak için.

haven alıp karşıya inferno mu
harita bridge too far mı zorluk easy mi?

başka ülkedeyiz taksime de gidemiyoruz bari yurttaşıma yardımım dokunsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya rts ler hariç çok iyi değilimdir zaten oyunlarda. Ama çokta kötü değilimdir.
Ama boşuna isyan etmiyordum, iki gündür easy yi harbiden kolay geçiyorum, ama öncesinde inanın bir şeyler vardı..
Neyse, oyunları isim vererek save edemiyormuyuz ? Saveli oyunumu bulmak 10 dakikamı alıyor !!
Sosyal ağlarda paylaş

bayagi uzun. benim hard'da bi' map'i bitirmem 4 saatimi falan aliyor en az. campaign basina 4 map var. tutorial ve final act 2'ser map. 2 dlc'nin map'leri var yine o kadar. expansion'da muhtemelen yine 4'er map var. 30'a yakin map var yani. yalniz kesinlikle 120 saatte bitmiyor. benim 300 saate yakin gameplay var su an, campaign henuz bitmis degil nasil oluyor ben de anlamadim fsdjlkafjs. arada birkac skirmish ve multi attim tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...