Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Empires Online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

pvp de bilmem ne coin kazaniyorsun. muhtemelen greek icin sparta sehrinde bi vendoru vardir harcamaya.

hani ne bileyim kolay beğenmeyen pati ahalisi bu oyuna nasıl bu kadar sardı anlamadım. grafikler leş. animasyonlar tatlı ama modellerin ayakları artık bildiğin kutu, fena kötü grafikler.
suda gemi kontrolleri çok kabız.
build menusu, ekrana çoklu seçim için mausela çiziğimizi kare resmen baştan savılmış. o kadar çok şey var ki daha bu tip eksik, yarım, yapılmamış şey.

ayrıca f2p lerde çok sövdüğümüzü para vermeyen ölsün kafası köküne kadar var bu oyunda. bana questten bilmem ne binası blue print'i veriyor ama premium üye değilsen kullanamıyorsun. e peki razıyım ama bunu satamiyorsun, atamiyorsun, trade edemiyorsun. ufacik inventorymde 1 slot boş yere heba oldu.

önce postta yazmıştım eu/us ayrımı yok. us serverında oyuna denk gelirsen 1 saniye delayle kıvranıyosun oynayım diye.
match making sistemi çok saçma 7 lvl ken 35 lvl eşleştirdi bana.
alman serverlarına gittim incin top oynuyor. ne pvp ne co-op için adam bulabiliyorum. belki sürekli eu serverlarına denk gelirim diye düşünmüştüm.
lfg ekranında quest ismi yazıyor bu güzel ama o quest nedir, bende varmıdır, lfg mesajı yazan adam lvl kaçtır, quest lvl kaçtır hiç bir bilgi yok. tıklayınca dire partiye alıor. bakıyorsun adam düşük çıkıyorsun falan.

oyunu sinlge olarak ele alınca vakit geçirtiyor questlerle, bazıları zevkli. ama genel olarak şahsi görüşüm fail bu oyun için.
Sosyal ağlarda paylaş

dün lvl 15 bi türkle co op yapalım quest dedim ama lvl 7 bariz yetmiyor.

bide bunun pvpsini düşün adam bi rushta tokatlar

quest tayfası ezdi beni resmen 4 tane adam yolladı benim spearmanleri 2 atışta aldılar

lag ise çok çok kısa bi delay vardı onun harici temizdi
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 20 oldum dün rahatladım ohh, kaldı 20 level,
tech tree açıldı herbişiyi sonunda, ana senaryoya devam ettikçe haritada da yeni yerler açılıyor gidecek.

bide o en alttaki premium süper techlere puan verecekseniz tüm o ağacı almanız gerek, öle tek çizgi halinde gidince olmuyor malesef :p
Sosyal ağlarda paylaş

elit questler çogiyi ehueheu bende 10 peasant varken adam 20 elit baltalıyla gelio, fil falanda dinlemiyorlar kesiyorlar,

armored elephant advisorunu almam lazım artık :p

ama eşşek gibi xp bırakıo her npc 120xp kelle başı, 1-2 görevde numarasını buldum, diğerlerine de bakıcam, lvl 23üm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...