Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Planet Waves Penaları

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

ibanez hikuzime
ibanez paul gilbert
dunlop jazz II ve III

süper penalar.

planet waves'ten kalitelisini bulman zor olmaz ayrıca, pek iyi değil onlar. hatta bende 2 tane var rezaletler. hatta sırf kafa kaşımak için kullanıyorum o dereceler.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 15 Ağustos 2004 14:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle 1 numara Vai signiture beyaz
vai ile bi ilgisi yokb u yorumum harbiden süper abi pena

onu bulamadım şey aldım dunlop siyah onlar da iyui üstünde altın regi yazıo kıvılcımda[signature][hline]Bornozlu Canavar

Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

ibanez hikizume, jazz 3 gibi olan beyaz penalar, 0,80 mm, üzerlerinde plastik kabartmalar var, elinizden kaymasını önemli ölçüde engelliyor ama bir süre sonra bu kabartmalar çıkıyor ve penamız bir anda paul gilbert imzalı olanların beyazına dönüşüyor :P akşama konseriniz varsa ideal..[signature][hline]When a men lies, he murders some part of the world..
Sosyal ağlarda paylaş

da'darrio'nun penaları çok güzel,üstelik hepsi düz değil(desen olarak) oldukça kaliteli ve güzel solo gitaristimiz kullanio planet wawes den çok daha memnun.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada vai konusuna katılıyorum, artık psikolojik midir bilemem ama ibanezin offspring logolu ve satriani serisi penalarıyla aynı boy ve kalınlıkta olmasına rağmen hepsinden daha çok verim aldım, çünkü yapıldıkları madde farklı. ama en çok sevdiğin hangisidir diye sorarsanız offspring logoluların siyahı.[signature][hline]When a men lies, he murders some part of the world..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lars, 15 Ağustos 2004 15:16 tarihinde demiş ki:
ibanez hikizume, jazz 3 gibi olan beyaz penalar, 0,80 mm, üzerlerinde plastik kabartmalar var, elinizden kaymasını önemli ölçüde engelliyor ama bir süre sonra bu kabartmalar çıkıyor ve penamız bir anda paul gilbert imzalı olanların beyazına dönüşüyor :P akşama konseriniz varsa ideal..

evet evet aynen! ağzımdan almışsın lafı.

bu dediğin hikizimeler iki çeşit olabiliyor. sand grip ya da rubber grip. sand grip zımparalı gibi, rubber grip ise plastik parçalı.

bende bu rubber grip vardı 1mm. bir de beyaz paul gilbert vardı (üstünde nokta falan yoktu, yine 1mm). bir iki gün içinde o plastikler döküldü hikizumeden. ve beyaz paul gilbert ile hikizume tamamen.. ama tamamen aynı hale geldiler.

sanırım dediğin gibi offspring'liler falan farklı madde. ama hepsi hikizume yine de. ben paul gilbert hastası olduğum için onu kullanıyorum ama en kısa zamanda tüm hikizumeleri deniyeceğim. bir de bunların eşkenar üçgen şekillileri var. hangi taraftan tutarsan tut işeş yarıyor ve 3 kat geç eskiyor. süper..[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi pena elinin rahat ettiği penadır bence
mesela o ufak tombul penaları tavsiye ettiler
2 hafta cebelleştim onla beceremedim
satriani imzalı bi penam var çok severim onu[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Pena Kişiye göre değişir onun için önemli olan en kalityelisini değil en rahatını almaktır bence...[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
Fight Fire With Fire Brusting With Fear
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

vai penası kralç ok rahat ediorum ben herkesin farklı tabi
bi de yeni aldım jim dunlop USA XH koyu renk yazısı altın rengi
bu da iyi baya[signature][hline]Bornozlu Canavar

Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tarist_Windveil, 15 Ağustos 2004 14:15 tarihinde demiş ki:

Big Stuby i unutmuşum 3mm si güzeldir

[Bu mesaj Tarist_Windveil tarafından 15 Ağustos 2004 14:21 tarihinde değiştirilmiştir]

direk abi benim penam o :)
7 senedir onu kullaniorum, hiç şaşmadım :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

jazz III kullanırım genel olarak

ufak stubbyleri kullanıyorum arada. 2mm ve daha ince beyaz şeffaf olanlarını kullanyorum[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...