Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

artık bundan sonra benim için liseli geyiği bitmiştir

gecko

Öne çıkan mesajlar

barnacle said:

okulunuzun adı işe girerken diğerlerinden 150-200 lira fazla almanıza yarıyor. ya da tercih sebebi oluyorsunuz. ama deneme süresinden sonra gg.

This.

Geçen sene part time çalıştığım şirkete Pazarlamacı olarak Boğaziçi mezunu bir tip aldılar. Çocuk inanılmaz bir ego sahibi belli zaten. 3 ay sonra kendisine verilen barajın %25 kadar altında kalınca şut ve gol oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Gilean said:

vaniLLe said:

ama adam hakli simdi..
kismen.

ya giren mutlu değilmi ben ona bakarım. boğaziçini çok istiosa gider kasardı zaten. aptallık ölçtüğünü zannediosanız össnin zaten bişi demiorum

yok aptallikla ölcülmüyor tabi ki, istekle alakali.
ama laf olsun diye okumaya karsiyim. 2 sene okicaksin da ne olcak simdi?
dgs kasarsin, ama o da zor yani.
pisman olursun anca, adam olamazsin =D
Sosyal ağlarda paylaş

Gilean said:

vaniLLe said:

ama adam hakli simdi..
kismen.

ya giren mutlu değilmi ben ona bakarım. boğaziçini çok istiosa gider kasardı zaten. aptallık ölçtüğünü zannediosanız össnin zaten bişi demiorum

hani belli bi kuyruk acın var gileancım, ama boşver, sal gitsin. bi kaç yıla evlenirsin, askerlik falan da kolay iş rahat ol. merak ettin diye söylüyorum, izmir bal, itü elektronik gittim ben şimdiye kadar, sonrası belli olmaz.

ha ayrıca, aquilacım;
Sosyal ağlarda paylaş

Gilean said:

yahu o mantıkla yürümezki işler. niye var o zaman o 2 senelikler? bütün okullar boğaziçi mi olsun nedir yani

abi ben 2 senelik üniyle adam gibi bi yere gelen görmedim, anaokulu ögretmenligi cart curt disinda.
kendini gelistirmekten yana degilsen, idealist degilsen hic, 2 senelikler de is görür tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

vaniLLe said:

gecko said:

vaniLLe said:

gecko said:

tekirdağ işte
yok valla çekemem
yaşadığım sıkıntı/insanların beklentisi beni o kadar çok baydı ki
ilim çinde bile olsa giderim

artik gözümde liseliden daha beter bi konumdasin gecko...
idiot kategorisine aldim seni :(

seninde çevrende üni okumanı istemeyen insanlar olsun
sende bıkarsın

tabi ki de, yine de kendi hedefime yogunlasirim, daha iyisi icin cabalarim ben.
o kadar dayanmissin etrafindakilere 1 sene daha katlanirsin nolcak.
2 sene sonra dgs ile falan ugrasilmaz. ben olsam tekrar girerdim össye.
sen bilirsin tab.

kazanıpta gitmezse okul puanı yarıya düşüyor ama ondan sonra ki yıl için..

çevrende okumaman için uğraşan insanlar varsa neden daha iyisi için uğraşmadın derseniz haklısınız tabii bir şey diyemem, insan üzülüyor sonuçta, yaptığım ufacık hataları biriktirip önüme sunan çok insan oldu. belkide çok hırslı bir yapım yok bilemiyorum. bir de parasal durumların kötüleşmesi iyi bir üniversitede rahat rahat okurum hayali de güçleşti. ama biraz bahane tabi.

ödtü ye girenle dalga geçerdik adam 2 yıllık yazmış utanmadan diyen arkadaş da bir nevi haklıdır ama, üniversite yi siz iş bulmak için okumuyormusunuz? geleceğinizi gerçekleştirmek için yapmıyormusunuz bunu?

2 veya 4 yıllık farketmez, iyi bir üniversitede okumamış bir adamın geleceği aşağı yukarı bellidir ama bir gün siz insanlara şans vermeyenlerin patronu olamayacağını kim bilebilir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...