Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadise Konserine Gitmek için Hazırlanırken Ac Dc Dinlemek

Tenekeadam

Öne çıkan mesajlar

Bella said:

ardeth, konuştukça batıyorsun o yüzden sus bence.

müziğinden hoşlanmayabilirsin, dinlerken sıkılabilirsin herkes herşeyi beğenmek zorunda değil tabi ki fakat ac/dc 'ye başarısızlar demek baya komik oluyor.

ben de metallica sevmiyorum ama gidip metallica çok başarısız dersem baya komik olur.

nerde başarısız dedim bi göstersene. bütün konu boyunca adamların tarihsel başarısı ile ilgili tek söz söylemediğimden bahsetmeye çalışıyorum. okumadan cevap vermeyin yazılanları komik oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

basit basit gruplara bok atıcagınıza death metal dinleyenlere bok atıp bari nefesinizi boşa harcamayın :D

BÖÖÖÖEÖÖEÖEÖAÖAAAAA YEAAA BÖÖÖÖEEEEAAAA

ee onları da sevmiyorum. brutal vokal baya komik bence ama sanırım dünyanın da en zengin (parasal olarak) metal grubu (ve hatta sanırım en zengin grup da olabilir) brutal metal vokal yapan bir grup sanırım (ismini hatırlamıyorum bilen varsa yazsın gerçi bir radyo programında duydum ama araştırmadım onu da). ee ne yapcaz o zaman?

brutal vokale komik dedim diye baltayla bana girecek adam doludur dünya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

RaidenXelRu said:

basit basit gruplara bok atıcagınıza death metal dinleyenlere bok atıp bari nefesinizi boşa harcamayın :D

BÖÖÖÖEÖÖEÖEÖAÖAAAAA YEAAA BÖÖÖÖEEEEAAAA

ee onları da sevmiyorum. brutal vokal baya komik bence ama sanırım dünyanın da en zengin metal grupların (ve hatta sanırım en zengin grup da olabilir) brutal metal vokal yapan bir grup sanırım (ismini hatırlamıyorum bilen varsa yazsın gerçi bir radyo programında duydum ama araştırmadım onu da). ee ne yapcaz o zaman?

brutal vokale komik dedim diye baltayla bana girecek adam doludur dünya.

ben arkanı kollarım sen de :D
abi araplara benzetiyorum ben adamlari , yaptiklari "iş" den kazandıkları paraya kadar :)

BÖÖÖEEEAAAAAAA ÇOK KOTUYUZ LANET OLSUN COK IYI MAKYAJ YAPTIK ELIMIZDE BALTALAR HELE LOY BÖÖÖÖEEAAAA
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

senko said:

yeni marvel filmlerde var oyle gereksiz gerceklik katma gercegi eeth, thorun baltasi da teknoljik olcakmis gerceksi olsun diye.

thoru nasil gercekci yapcan, ilah adam. asgardtan gelme.

neresinden tutsam bilemedim.. balta? ayrıca yok öle bi teknoloji mevzusu uydurmaydı onlar trollemek istiyen fanlar tarafından

balta dedigim hammer iste, teknoloji olayini da comic con sirasinda duyduydum troll olabiler tabi. hammer iste magic ile degil teknolojik bilmemne ile caliscak fln diye duyduydum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth hadi abvblizzard trollun babasi ic gücü laf sokmaktan baska bir sey degil. Sen niye insanlara ayar vermeye calisiyorsun onu anlamadim. Dinlemeyebilirsin bende AC/DC dinlemem yoktur evimde albümü ama Kötü demek icin bir cok neden olmali. Adamlarin heykelleri dikilmis onca ödül almislar sonra cikip "abi ama cok kötüler" demek biraz komik oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...