Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şöyle uçaklı tavsiyeler

Madcat

Öne çıkan mesajlar

Fs2004 oynuyorum ben. Oyunu tam anlamıyla kapıp uçmaya başlayınca ama insan ister istemez görsellikde arıyor çünkü gerçeğe daha yakın oluyor böylece :). Bazı HD FSx videoları izliyorum şu grafik addonlarıda yüklü, gerçekden muhteşem oluyor. Özellikle günbatımları yada fırtınalı havalar. İVAO da dün izmire iniyordum yağmurluydu hava demek izmirde, böyle çok güzel yağışlı bir havada indim. Ve nasıl bir rüzgar alıyorsa o pist konumu gereği son yaklaşmada Çoğu zaman ILS tutturamıyor pisti illa ki daha erken AP den çıkmak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

yahu dun edinburgh'tan londra'ya uctum, realde yani oyunda degil. dikkat edeyim bakiyim oyundaki gibi mi iniyor bu adamlar aynı benim gibi diyodum. once baya bi alcaktık, camdan baktım (ucagın sag tarafında oturuyodum) pist gorunuyo orda, ısıklar falan hersey super. ama cok yakındık yani. bu kadar yakın mesafede manevra yapıp indirdi elemanlar ucagı. sasırdım valla. ben simulasyonda tee kac nm kala piste hizalıyorum ucagı.

yakından manevra yapınca gerçekçi olmuyor diye düşünüyordum. Gerçekmiş :D

bn en az 20nm kala pisti hizalamış oluyorum inerken
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

Logitech Force 3d Pro al. Çok zevkli oluyor FSX ile.

60 küsür dolar yahu,2 gün sonra bayıp oynamazsam çöpe gider ben daha ucuz normal bişey bakayım en iyisi :D

bu arada fsx bugün indi biraz oynamaya başladım sardı da hadi bakalım :D

uçak indirip kaldırcaklar varsa haber verin bende geleyim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

IL-2 Sturmovik. ustune tanimam valla, dog fight istiyorsaniz WWII ucaklarina da ilginiz varsa siddetle tavsiye ederim tabi ilk 1 ay muhtemelen sacinizi basinizi yolarsiniz ozellikle hawx oynadiysan "boyle simulasyonun allah belasini versin dersin" inilmez, kalkilmaz, uculmaz, donulmez ama sonra uctugun ucagi tanimaya basladikca ve yavas yavas kill almaya baslayinca kendinde bi Erich 'bubi' Hartmann tribi hissetmeye baslarsin ama oda cok surmez online dog fight da bi Spitfire ya da P-47 pilotu gelip kanadini kuyrugunu havada tavuk gibi yolar tekrardan hevesin kacar "allah belasini versin boyle simulasyonun" dersin sonuc olarak cok zevlidir ama bu oyun iyi bir joysticki hak ediyor, baska turlu oynayabilmen hayal...

buda cok sevdigim bir video FW-190 'Butcher Bird'

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...