Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gear önerileriniz

SevimliEjderha

Öne çıkan mesajlar

selam,
Retri paladinim.
triumph ile alıncak herşeyi aldım,hc lerden düşcek 1 item hariç hiçbirşey kalmadı ki o düşcek olanla aynı gs de benim şu anki kullandığım part.

5k gs oldu.Malum ICC için biraz zor yer buluyorum hatta bulamıyorum gibi birşey.
Toc10 dönsem biraz toparlıcak ama lanet server shattered hallsta ne toc10 dönen var ne aptal guildim yardımcı oluyor.
439gs triumph ile alınan kafalığım var
Eldiven-Legs-Chest-Shoulders t9 setinin parçası
Wristim wrathful pvp parçası :P
Elimde Tyrannical Axe var
Trinketlerim onyx-ulduar drop
Ringlerimi triumph ile aldım

Wowheadde biraz araştırdım şu iki craftı yaptırsammı yaptırmasammı kararsız kaldım hatta matlerini topladım

http://www.wowhead.com/item=49903
http://www.wowhead.com/item=49906

bunlar için ortalama 8k gold harcamaya gerek varmı yoksa beklememi mi önerirsiniz ?
Bütün param 7k idi zaten mining falan olduğu için matleri kendim topladım ucuzdan aldım falan 200g kaldı bana :)

ne yapmamı önerirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

icc10 giremiyorum ama öle bi sorun var 1 kere girdim oda 5k gs li tiplerle saurfange gelebildik wipefest yedik add lere yemedi rangelerin dps falan.

Bugünde arabın teki geldi para lazımsa al dedi 4k verdi gitti asdasdas

bu craft itemlerle faln sanırım gs 5.3 falan olucak benim o zaman icc girebilcem icc10 döndükten sonar 5.5 yaparsamda zaten (sadece silah çıksa 5.3 ten 5.5e atlıcak gs) 25 lere girmeye başlarım.

toc10 dönsem yine 5.2-5.3ü görücem ama serverda 1 allahın kulu toc10 dönmüyor nasıl iş anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

gearı boşver, gs yi falan da salla oyunculuğunu geliştirmeye bak sen. sonra istediğin raide girersin boşver gs yi.

benim düşüncemde o yönde ama maalesef insanlar GS OR GTFO modunda.
Temin toc10 toplandı en düşük gs benim 5k gs var.
Herkesin min 5,5gs vardı wipefest yaşandı dreadscalede.
En sonda ben öldüm hep,icc10 da onyxlerde falanda böleydi hep.
Ama ne yazıkki guildim de mallardan oluştuğu için gs siz raid falan giremiyorum.

Yada gel şu servera migrate et guilde alırız dicek varsa 1 haftaya migrate edeyim o kadar baydım :)
12-13k param vardı hepsini craft iteme yatırmaya ramak kaldı bıkkınlıktan.
Sosyal ağlarda paylaş

sen de haklısın da, yani 5.5k gs ile toc10 de wipe yiyen grup varsa zaten kaç oralardan, flashoyunlar.com falan takıl daha mantıklı.

senin sorunun senin de anladığın üzere bence bulunduğun realm, ortam vs. Bu bölümde vardı türk guildlerin bilgileri vs elbette oyuncu arayan arkadaşlar vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl ben Toc 10dan beklentini çözemedim.

ToC 10, 232 level item düşürüyor. Eee zaten 5 man ICC instance'larında da 232 düşüyor. Hergün buraları yap, düşen emblemlerle 245 itemlerini al, frostlarla da biriktirip 251-264 lerini aldın mı bitti.

Bu saatten sonra ToC 10 man'in sana katkısı sıfır. Grup bulmaya kastığın zamana yazaık, HC farmla daha iyi bu sürede. Ki "trimplarla alınacak herşeyi aldım" yazmışsın o kısmıda daha ilginç, trimplarla alınacak herşeyi aldıysan ToC 10 dan daha ne bekliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

ToC 10, 232 level item düşürüyor. Eee zaten 5 man ICC instance'larında da 232 düşüyor. Hergün buraları yap, düşen emblemlerle 245 itemlerini al, frostlarla da biriktirip 251-264 lerini aldın mı bitti.

Bu saatten sonra ToC 10 man'in sana katkısı sıfır. Grup bulmaya kastığın zamana yazaık, HC farmla daha iyi bu sürede. Ki "trimplarla alınacak herşeyi aldım" yazmışsın o kısmıda daha ilginç, trimplarla alınacak herşeyi aldıysan ToC 10 dan daha ne bekliyorsun.

Belt of the Impaler
Gormok's Band
Morkosh

edit : buda yok statlarıma + şu olsun telaşından değil,gerizekalı bebelerin icc10 için bile 5.5k gs istemeleri vb. sebeplerden dolayı toc10 toc10 diye tutturuyorum.

Reseti bekliyorum voaları falan tekrar yaptıktan sonra hala item bulamazsam yada icc10-25 ler için hala sıkıntı olursa grup bulmak yaptırıcam craftı 3 ay sonra yeşil item bile daha iyi olucak diye düşünürsek hiç raid yapmamak lazım aslında :)
Sosyal ağlarda paylaş

2 char kastim, toc10 den itema hic ihtiyac duymadim.
ICC 5man leri farmla.
Weekly lerden 5 frost geliyo, Her gün random yap. Haftada bir de icc bulursun bi sekilde elbet kapagi attirirsin bi gruba, olmadi para var. Frost ile item al.
Craft item a para vermek niye ahmaklik?
Item kasmak neden ahmaklik?
Oyun oynamasinmi millet?
Bu yorumlara da ayri bitiyorum.
4-5 sonra cöpe gidicek 5k lik bi craft item'i almayan adam belki 2 hafta frost kasmaya calisicak. Kac ay sürüyo ki sizin 5k gold kasmaniz ben onu da anlamadim.

Serverin zaten yanlis, ben sana söyledim daha baslamadan, Gel benim servera diye. Yardimci olurdum her konuda icc bulmana fln.
Sosyal ağlarda paylaş

SevimliEjderha said:

FreEmoon said:

Belt of the Impaler
Gormok's Band
Morkosh

Malevolent Girdle

Ring için de;

http://www.wowhead.com/item=47729
http://www.wowhead.com/item=47730
http://www.wowhead.com/item=50271
http://www.wowhead.com/item=50306

Para falan harcama yazık direk ;p

Sosyal ağlarda paylaş

Az önce icc25 girdim (bende inanamadım nasıl girdiğime) festerguta kadar geldik tanklar leave attı bırakmak zorunda kaldık.

1 tane drop çıkmadı tabi 1 tane ring çıktı onada 20 mi ne attım hehe.

bryntroll çıksın diye çok dua ettim ama yemedi :/ çarşamba günü resetten sonrada umarım raid bulma konusunda bu haftaki gibi (toc hariç) şanslı olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

gearsiz yalan olursun bakma exp'e 2-3 ay bile kalmis olsa craft ettir 264 itemlari en azindan

sister svalna'dan sonrasını gormek istiyorsan en azindan kaliteli bi puga girme sansin olur oyunculugun disinda biseyleri gosterebilmen gerekir flm

onun disinda GDKP run var bizim realmde 6-7 haftadır suren bi olay weekly 550-900k pot birikiyor ehahe
cogu guilddanda iyi progressi var 10/12 hc her hafta altla giriyorum 15-16k geliyor min.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...