Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yahu...

Redeagle

Öne çıkan mesajlar

Demin buralarda çok güzel trollemelik konular dönmüş /ragequit yaşanmış falan. Benimde içerde işlerim vardı. Göremeden kitlemişler konuyu :/ Diyorum ki azıcık nedenko'ya yük bindirsekte böyle trollemeli konular açılınca telefonlarımıza mesaj gelse. Bizde kaçırmasak eğlenceleri. Hatta şematik anlatayım:

/rage tag'lı konu açılır
|
pati açılan konuları aralıklarla denetler
|
konunun içinde din kelimesi geçiyorsa "VEYA" vanille isimli kullanıcının 2den fazla mesajı varsa pati bütün kullanıcılarına "troll" başlığı altında konunun linkini yollar
|
profit!

Bence yavaş geçen yaz gecelerini neşelendirmek için güzel bir yöntem. Sizce ._.?

sıkıldım bayağı, evet
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar şema yaptık be. Bunu da okuyamıyorsanız >_>

edit: Uykum kaçtıkta bu sistemin yararlarını daha fazla görmeye başlıyorum =/ Mesela bölümlere özel arama motorları kullanabiliriz. Konu dışında din ve politika çok troll hiti alıyorken mmo kısmında herhangi bir topicte wow'la karşılaştırma yapılmaya başlayınca iş trolle sarıyor mesela. Pc oyunları kısmında "f3 sux" ve "starcraft 2 olmamış" sözcükleri aratılabilir. paticik kısmında "yük olmasın" aratılabilir. Sonrada aylık cüzi bir ücrete bu konuların linkleri sms atılabilir.

Böylelikle bütün geyik konulardan haberimiz olur. Süper bence :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...