Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tanrı yok olum diyenler

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Osuran_boğa said:

ya niye anlamıyorsunuz tüm müslümanları içine alacak şekilde bunlar aptal ,cahil, geri kalmış şeklinde konuşuyorsunuz ve adamlar tepki gösteriyor.hatta köpek yaptınız resmen.bu yaptığınızın yanlış olduğunu anlayamıyorsanız daha ne diim ben

mesela savunma artık, gül geç, saygı duyalım
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

ya niye anlamıyorsunuz tüm müslümanları içine alacak şekilde bunlar aptal ,cahil, geri kalmış şeklinde konuşuyorsunuz ve adamlar tepki gösteriyor.hatta köpek yaptınız resmen.bu yaptığınızın yanlış olduğunu anlayamıyorsanız daha ne diim ben

ben bunu hiçbir zaman yapmadım. herkesin inancına saygım sonsuz. daha doğrusu umrumda değil, beni ilgilendirmez yani
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

Coder said:

en önemlisi ne biliyormusun "hiç" olduğunuzu anlamadan burnunuz kaf dağında geziyor.

sen nesin? allahın ilahı savaşçısı mı?
aynı materyaliz birader, bi kitaba tapıyosun diye kendini fazla sanma.

hammadde aynı da belli işçilik farklı...

benle senin arandaki sadece bi farklı söyliyim daha temiz anlaşılsın

Ben, karşımdaki insan çekirgeyle aynı inanca sahip olsa dahi onun bu durumuyla dalga geçip prim yapmaya sağlamayacak kadar saygılı,
sense kendi inanmadığın bir inanç ile dalga geçebilecek kadar patavatsız, bu din mensuplarına ettiğin hakaretlerin aslında kendine ailene kız arkadaşına edildiğini anlamayacak kadar da sığsın..
Sosyal ağlarda paylaş

Coder said:

aquila said:

Coder said:

en önemlisi ne biliyormusun "hiç" olduğunuzu anlamadan burnunuz kaf dağında geziyor.

hammadde aynı da belli işçilik farklı...

benle senin arandaki sadece bi farklı söyliyim daha temiz anlaşılsın

Ben, karşımdaki insan çekirgeyle aynı inanca sahip olsa dahi onun bu durumuyla dalga geçip prim yapmaya sağlamayacak kadar saygılı,
sense kendi inanmadığın bir inanç ile dalga geçebilecek kadar patavatsız, bu din mensuplarına ettiğin hakaretlerin aslında kendine ailene kız arkadaşına edildiğini anlamayacak kadar da sığsın..

dude...
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

Ahaha coderın kıçına kömür soksak elmas olcak* bi de eğleniyoruz felan diyolar.

*aptallar için not, bu bir deyimdir.

Senin kıçına at sokup eşşek çıkartabilecekmiyiz diye bakıyoruz bizde,

*akıllılar için not bildiniz, böyle bir deyim yok

ee bu iş "sana laflar hazırladım" a doğru mu gidecek bu mu yani ?
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

Osuran_boğa said:

mesela savunma artık, gül geç, saygı duyalım

ne saçmalıyosun "savunma artık" filan ya . hem ne saygısı ben hakareti kesin diyorum saygı falan isteyen yok.
"gül geç gül geç " başka laf bilmiosunuz zaten bu forumda kaç tane dinsizlere hakaret amaçlı başlık açıldı ? hiç . size hakaret etmeyen düşüncelerinizden ötürü dışlamayan insanlara her fırsatta hakaret ediyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

Coder said:

abi en azından şunun gibi kitaplara tapmıyoruz

http://i31.tinypic.com/14v4ehk.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

TanitciReklam said:

ben bu konuları hep beraber bi yerde buluşup oturup konuşsk isterim.
jargonuna güvenen bilgisi sağlam arkadasların hepsine acık mektup.
beşiktaşta falan bulusalım.
ailelerinize söyleyin aksam eve gelmicez diye ama :)
ben kavga çıkma ihtimaline karşın fedai olarak gelirim hiçbi tartışmaya karışmam kenarda beklerim
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem said:

aquila said:

Coder said:

abi en azından şunun gibi kitaplara tapmıyoruz

http://i31.tinypic.com/14v4ehk.jpg

inandığın kitabın kurgusu daha kötü ki bundan.,
en azından dört işlem hatası yoktur.

bi de kafamı duvara sürtecek arkadaş,
lesser patilerin gittiği buluşmalara gitmiyorum ben pek üzgünüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Bok atacağın dinin hakkında bilgi sahibi olmadan konuşuyosunuz.

İslam dininde tapma yoktur önce bunu öğrenin. Yürekten inanmak vardır. O dinin gerektirdiği gibi yaşamak vardır.

Dinde sorgulama yoktur diyenler cahillerdir. İslam dinini istediğiniz kadar sorgulayabilirsiniz. Fakat, Allah'ın katında yaratılmış kavramları (kader vb.) insanın beyninin anlaması imkansızdır.

Bence siz egoizm pençesinde yaşadığınız için ufak beyinleriniz böyle makamı yüksek kavramları algılamayınca Allah'a bok atmayı iş sanıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...