Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

!!!...ALLAH c.c BİR MUCİZESİDİR BU...!!! (mutlaka izle)

vaniLLe

Öne çıkan mesajlar

abvblizzard said:

İyi de sen şey sanıyosun
kalabalıksınız diye siz bize lütfediyosunuz
ama biz size saygı duymak zorundayız

kalabalık olmak işin bi yönü,

diğer yönü şu

biz size saygısızlık ediyormuyuz ? inanmayanlar için bişey var mı ?

siz nasıl atarlanıyorsunuz bize ? hayır olsun ? derdiniz ne ?
Sosyal ağlarda paylaş

siz niye kendinizi bişeyi savunmak zorunda hissediyosunuz olm. sene 2010 sosyal kimlik diye bişey mi kaldı sanki. saçma sapan işler yapıyosunuz. burda allahın varlığını savununca sana islam komitesinden madalya mı vericekler, ateistliği savununca ateistler birliğinden gelip aferin mi dicekler. 21. yyda hala guild mantığıyla yaşıyosunuz lan. hayır bi de bunu bireyselliğin en ön plana çıktığı internet üzerinden yapıyosunuz
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

beyler allahla konuştum haberler iyi. çok güldüm lan o topikte dedi bana. beni güldürenleri de alıcam cennete dedi. hadi yine iyisiniz

al işte şimdi buna ne diyeceksin ? ne denebilir ?

şimdi biz bu adama ne dedik ? dinine mi hakaret ettik ne yaptık ? bu adamın bu hakkı nereden bulduğunu bi söyle ?

şimdi bende onun değerleriyle ilgili yazma hakkım olmaz mı ? aile mesela ? kız kardeş, anne filan ?
Sosyal ağlarda paylaş

abi bişeyin olmadığına inandığımız için neyle dalga geçebilirsin? zaten sorun ordan çıkıyo, çoğunluk olmanıza rağmen "muahuaha gerizekalıya bak allahısza bak, dinsize bak, kafirrr!!" diye haykıramıyorsunuz, haykırsanız dahi biz size sadece tebessüm ediyoruz. Aksine bir de aynı masalarda oturmamızla tehdit ediyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyanh said:

nileppezdel said:

E yani ben de onlarla aynı görüşlerde bi insanım tabi savuncam bazı şeyleri :)

ya görüşünüze laf eden olmadı ki .. zaten sıkıntı burda sizde etmeyin diyoz sadece .

@vidar küfür arapcadan geçmiş dilimize de o açıdan öle

hmm evet haklı olabilirsin, ama yine de kullanıldığı coğrafyada tekrar yorumlanarak oluşturulması gerek bence anlamların, özellikle tdk sözlüğü gibi referans alınan bi sözlükte.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...