Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Airlines Euroleague Basketball 2010 - 2011

mokoko

Öne çıkan mesajlar

greer iyi bi rotasyon değildi abi yapma. hani şimdi dusununce bu adam bizi 2 gomlek yukarı cıkarır. bide ben lavrinoviç'inde artık adam gibi oynamaya başlicağını dusunuoırm su hamleden sora.

bide şimdi ukic çıkınca sarunas gelicek o çıkınca ukic giricek. bela gibi kısaca. 2si beraberde oynayabilir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Greer çok iyi demiyorum, ama Lavrinovic'den umudunuz varsa da zor, kimya olmadı. Kaya falan da yalan, şöyle hareketli bir uzuna ihtiyacı var Fenerbahçe'nin. Ha Sarunas'ı aldık uzun da yolda diyorlarsa tamam.

Ayrıca medyada orda burda Fb Ukic'e çok bağımlı oynuyor gibi laflar var (kısmen de doğru) biraz o yükü hafifletmek amacıyla da alınmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

Top 16 kuraları çekildi:

E grubu:
Panathinaikos
Caja Laboral
Unicaja
Lietuvos Rytas

F grubu:
Maccabi Electra
Union Olimpija
Barcelona
Lottomatica Roma

G grubu:
Siena
Real Madrid
Efes Pilsen
Partizan

H grubu:
Olympiakos
Fenerbahçe Ülker
Zalgiris Kaunas
Power Electronics Valencia

Fener'in grubu güzel, Olympiakos maçları keyifli olur özellikle.
Efes'e de ufaktan gg, şu anki performans devam ederse.
Sosyal ağlarda paylaş

biz çok iyi kura çekmişiz resmen. ilk torbadan gelicekler ztn ya pana ya olimpiakostu. artık 2 iyi gard rotasyonlu takımın kapışmasını izlicez. efes içinde bende kaspara katılıyorum gg. adamlar okadar kotu kura çekmişlerki her torbanın en iyileri resmen(bide pana gelseymiş 1. torbadan daha fena). geçen senenin F4 takımı partizan son torbadan, 2. torbadan real falan. ben bizim açımızdan baya umutluyum. bide içeriye bi takviye ile çok çok daha iyi olucaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerin top-16 grupları hep güzel oluyor ama son torba takımı coşuyor, Valencia ve Kaunas zorlamaz heralde Fenerbahçe'yi hatta grup liderliği şansları %50-50 bana göre ama belli olmaz.

Efes'in ise çoğunluğun aksine bu grupta birşeyler yapabileceğini düşünüyorum en azından son maça falan taşıyıp adrenalin yaratır
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...