Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netbook, öneri, tavsiye

Aiko

Öne çıkan mesajlar

Catzee said:

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-n150-ja08tr-intel-atom-n450-166ghz-2gb-250gb-10-netbook-bilgisayar/ProductDetails.aspx?productId=bd750790&categoryId=108495

bunlarda güzel, samsungların pil ömrü hakikaten oldukça uzun, bir diğer marka 6 hücreli netbooklar karşılaştırdığına bile daha uzun sürüyor. ama o acer one'da oldukça güzelmiş.

ekranı küçük olmasa..
Sosyal ağlarda paylaş

Bende netbook var samsung n210 evde kod yazdıktan sonra düzenleme veya comment yazma için falan kullanmanı tavsiye ederim yoksa kod yazma mevzusu falan baya kasıyor. C# projelerini açmak bile ölüm aşırı yavaşlıyor o ekranda aynı anda hem project explorer hem kod ekranı hem properties falan yalan oluyor ancak c veya c++ da çok sorun olmuyor genel olarak.
SQL denemedim bile evdeki bilgisayarda bile yavaş olduğundan dolayı netbook un kaldıracağını hiç sanmıyorum.
Isınma veya ses problemi hiç yok benim modelde. 7 saat şarjı gidiyor demişlerdi de yani 3-4 saat anca gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

toshiba nb 200 baya iyi sanki ya

hiç araştırmadım netbookları anlamıyorum. laptopumda sorun olduğundan ödünç aldım bunu 2 gündür tepesindeyim hatta 22"'te 1680-1050 ile surf yapıyorum meret kasmıyor

gece photoshop falan denicem bakalım nolcak ama sevdim aleti sıcak da değil hiç
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...