Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android cihazlar hakkında birkaç soru.

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Şimdi bu Nexus topiğini felan takip ettim ancak şöyle birkaç yanılgım var;

Anladığım kadarı ile pati'nin geneli nexusu çok sevmiş ancak ben Xperia x10 istiyorum evvelden beri SEcu olduğum için. Review felanda baktım endgadgettan fena değil gibi. İsteklerimi karşılıyor. Aklımda kalan http://www.android.com/market/ adresindeki applicationları herhangi bir android telefon için kurabiliyor muyuz? Yoksa sadece nexus içinmi? Yada sizin application yüklediğiniz adresler nelerdir vs? Çünkü pil süresi benim için çok önemli. Özellikle eski Selardaki gibi uzun süreli konuşma süresi vs istediğim için application end,ing olayını hat safhada tutmak istiyorum. Birinci sorum için cevabınız evet ise applicationları kill yapmak için ve takip etmek için önereceğiniz en iyi program hangisi vs.

Şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

X10 her ne kadar güzel gözüksede hala Android 1.6 kullaniyor galiba
En son okudugum kadariyla güncellemeleri hep erteliyorlarmis
Su anda en güncel sürüm Android 2.2 Froyo ve 1.6 ile arasinda daglar kadar fark var.
Paticik halkinin genel olarak sevmesinin sebebi büyük ihtimalle isletim sistemi bazinda ilk güncellenen telefon her zaman N1 olmasindan dolayi

Benim tavsiyem Sony'e hic bulasma, cünkü yakinda X11 gibi bir model cikarirlarsa seneye baska bir Android versiyonu ciktiginda %99.9 yari yolda kalacaksin güncellemeleri takip edemeyceksin.
Nexus One alirsan 2 3 sene daha cok rahat güncel kalabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

guncelleme icin illa n1 almanıza gerek de yok aslında, htc'ler yeterli, official cıkmasa bile xda-developers sagolsun bayagı iyi bir community'si var custom rom falan konusunda, samsung nasıl android guncellemeleri konusunda bu arada, bilen var mı ? gsm versiyonu olsa, yarın gidip alcam bunu ehueh... gerci kendi de cıkmadı zaten lol...
Sosyal ağlarda paylaş

daha cıkmadı, yakında cıkıcak sanırım... amerikada verizon ve sprint gsm degil cdma kullanıyor, sim kart yok sanırım(emin degilim gerci), ama sonucta gsm operatorleriyle kullanılamıyor telefon, getirebilsen bile, dolayısıyla sprint ve verizon kendi galaxy s versiyonlarını(epic 4g ve fascinate sırasıyla) yalnızca cdma uyumlu yaptı, onlar icin mantıklı tabii de, biz ve avrupanın geri kalanı patlamıs oluyoruz =)...

edit: t-mobile'ın vibrant'ı da cok hos gerci, ama klavye yalnızca epic 4g'de var iste :...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...