Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scam Sitesi

2l84that

Öne çıkan mesajlar

www.wow-europe-tcg.com.

Tam battle.ent site replicasi. Scam ise buyurun szie spectrel tiger kodu gidin redeem edin şeklinde çalışıyor. Ben bugün (uykulu bir halde) atlayip 2.2k caldırdım, allahtan itemleride kaptrmadan farkedip chari kurtardım. Blizzardin telefon sisteminde ariza varmsi konşamadim, mecbru ticket açtım ve webform yolladım. Uyarayım sizde benim gibi dikkatsşz bir anınızda tongaya düşmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Zarif said:

bunu yemek için özel yetenek lazım kusura bakma da

/nerdrage on
bunu nişanlısı tarafından 23582935 kez boynuzlanan biri söyleyince cok ironik kaciyor

/nerdrage off

2 gün uyumadim sonrada kek gibi atladim, ben uyarimi yapayimda bi an benim gibi ümitlenip boş bi anınızda aa spectral tiger diye basini almayin.
Sosyal ağlarda paylaş

2l84that said:

Zarif said:

bunu yemek için özel yetenek lazım kusura bakma da

/nerdrage on
bunu nişanlısı tarafından 23582935 kez boynuzlanan biri söyleyince cok ironik kaciyor

/nerdrage off

2 gün uyumadim sonrada kek gibi atladim, ben uyarimi yapayimda bi an benim gibi ümitlenip boş bi anınızda aa spectral tiger diye basini almayin.

çok aptalsın biliyorsun di mi.

hakketen aptalsın.

www.wow-europe-tcg.com.

şöyle bir adresten bir de spectral tiger alacam diye malak gibi atlamışsın. bir de bana laf diyorsun. o kadar yetosun ki diyecek laf bulamayıp özel hayatıma laf ediyorsun. sivilcelerini sıkmayı bitirdiğinde görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu hack işlerini iyice serbest bırakmaları daha iyi olur aslında. Hack yapanlara yaptırım uygulanmamalı ve hacklenenlere hesaplarını vermemeleri lazım. Böyle olursa kafası basan bir popülasyona sahip olabiliriz.

Adam gidip diğerinin özel hayatına laf atmış utanmadan. Hadi gerizekalı olduğunu belirtmek için konu açıyorsun tamam iyi güzel yapıyorsunda aciz olduğunu belirtmek için neden mesaj atıp çırpınıyorsun onu anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...