Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula yine bakımda

Cystein

Öne çıkan mesajlar

Bakımdan sonra yine bi 8-10m im gitmiş. Geçen bakımda (ki 2-3 haftada bir olur) 1milyon pişmiş balık gitmişti (geri gittiği için) şimdide nedendir bilinmez castleım ve içinde 400k balığım bulunan wizard towerım silinmiş. Yenilemedim desem, 2 gün girmedim oyuna. Zaten yenilememiş olsam bile, serverın ne zaman bakıma girdiği ne zaman çıktığı belli değil.

Diyeceğim o ki, böyle şeylere katlanabileceksiniz kasın. Katlanabilecekseniz güzel server. Ama ben 2 hafta eşek gibi kasarım, sonra girdiğimde 0 char bulduğumda kızarım derseniz oynamayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

Yeni arkadaşları action yapacak duruma geldiğinde, Locus Sect'e beklerim. Bilen bilir zaten. Patiden 2 kişiyiz Locus Sect'de.
aga çok götü kalkık onlar ya. gerçi her guild öyle. o ne apepe gibi "bizi kimse ezemez. bizi bilen bilir biz şöyleyiz biz böyleyiz..." cidden yani ben böyle şeylere gülüyorum. dünyanın en iyi uo oyuncusu ol sphere bu ille yatarsın ille kalkarsın biz her zaman eziyoruz geyikleri çok gülünç. ben galiba kendi guildimi kurcam

dede
jahrein
bilen bilir :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

Loxias said:

Yeni arkadaşları action yapacak duruma geldiğinde, Locus Sect'e beklerim. Bilen bilir zaten. Patiden 2 kişiyiz Locus Sect'de.
aga çok götü kalkık onlar ya. gerçi her guild öyle. o ne apepe gibi "bizi kimse ezemez. bizi bilen bilir biz şöyleyiz biz böyleyiz..." cidden yani ben böyle şeylere gülüyorum. dünyanın en iyi uo oyuncusu ol sphere bu ille yatarsın ille kalkarsın biz her zaman eziyoruz geyikleri çok gülünç. ben galiba kendi guildimi kurcam

dede
jahrein
bilen bilir :D

Bizi kimse ezemez diye birşey göremedim ben yazımda. Bilen bilir dediğim, guild yeni açılan bir guild değil. Bayadır açık bulunan, sunucuda söz sahibi olan bir guild demek istedim.

Dediğin gibi sphere bu. Guild actionı karambol işi biraz. Karambolde yatılabiliyor. Archery bonusu çok saçma zaten yatan o yüzden yatıyor. An lor geçiyor adam düz crossbowla tek atışta attan düşüyorsun. %100 oranı. Hele yanında bide sen attan düştüğünde atına in nox atacak bi mage varsa tadından yenmiyor =) bineğede binemiyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel bir haberi sizlerle paylaşayım dedim.

Nebula bilgileri tekrar elimde bulunuyor son 3 gündür oyun içerisinde staffların ruhu bile duymadan birçok şey yaptım yapmaya devam ediyorum (almanyadaki ipleri aramaya devam edin siz bulursanız haber verin nanik) daha önce dediğim gibi bu kez karşılarına çıktığımda onları baya üzecek şeyler yapacağım dedim ve öyle yapıyorum.

Şifreleme konusunda forumlarında atıp tutan nebula oyuncularının bilgisini 3. şahıslar asla ele geçiremez diyen arkadaşa epey gülmüştüm büyük lokma ye ama büyük söz konuşma :)

------
Makas: İnsanların kişisel bilgilerini public bir ortamda paylaşmak hiç de etik değil. Birileriyle kişisel bir probleminiz varsa onun yeri burası değil.
------

25.000 dolaylarında hesap bilgisi elimdedir bu kez nebulanın canı epey yanacak ee oyuncularının kişisel bilgilerine sahip çıkamamak büyük acizlik ne de olsa :)

İyi günler dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk gol değil ki :p 4-0 oldu

Eheheheh hepsini yazmadım zaten hepsini yazsam 25.000 hesap bilgisi oooooo spoiler falan koymak lazım tıklayınca browser takılır kesin hmm denesek mi (:

Nerede o nebula çok kraldır öyledir böyledir diye 3-4 sayfa önce konuşan bana lamer diye hitap eden şahıslar hesap isimlerini söylesinler burada onlara güzel bir yanıt vereyim.

Göktuğ beni dinle kapat shardı uğraşmıyorsun zaten amelelere bırakıp rezil rüsva etme ismini. 3 gün önce sitelerinde comic sans gördüm hem de anasayfada daha fazla yorum yapamıyorum.. Bu kadar profesyonel bir ekip böylesi amatörlere teslim edilmemeliydi, kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorum hepsiyle bi yerden sonra sıkıyor tabi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...