Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula yine bakımda

Cystein

Öne çıkan mesajlar

siddharta said:

arkadaşlar sene 2010, "para vermiyorsunuz" argümanı eskimedi mi artık? şayet eger hizmet karşılıgı para bekliyorlarsa gitsinler EA için çalışsınlar ne bileyim.

Siddharta bak server gene kapalı. Bunun tek bir adı var beceriksizlik, başka birşey değil.
Bu arada siddharta hizmet para olayını bosuna anlatmaya çalışma insanlara, bak ben 2 senedir "hizmet parayla alınır" lafının ne kadar yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorum" ama olmuyor. Olay hizmet para değil, işin içinde sorumluluk var diyorum, illa maddiyat olması gerekmez diyorum. Ama adam kalas, kapasite belli. O yüzden sen de ugrasma ellerine yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

Censorry said:

siddharta said:

arkadaşlar sene 2010, "para vermiyorsunuz" argümanı eskimedi mi artık? şayet eger hizmet karşılıgı para bekliyorlarsa gitsinler EA için çalışsınlar ne bileyim.

Siddharta bak server gene kapalı. Bunun tek bir adı var beceriksizlik, başka birşey değil.
Bu arada siddharta hizmet para olayını bosuna anlatmaya çalışma insanlara, bak ben 2 senedir "hizmet parayla alınır" lafının ne kadar yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorum" ama olmuyor. Olay hizmet para değil, işin içinde sorumluluk var diyorum, illa maddiyat olması gerekmez diyorum. Ama adam kalas, kapasite belli. O yüzden sen de ugrasma ellerine yazık.

abi ben şu anda UO oynamıyorum mesela, hatta 2 yıldır falan. yani bugüne kadar bir sürü server gördük geçirdik, nebula'nın böyle adamlara emanet edilecegini düşünmüyordum sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

ascargon said:

Oyun sunucusu ile sitenin bulunduğu sunucu olan web sunucusu farklı makinelerdir. Site açıkken yazılmış kayan mesajda da bu belirtilmişti zaten. Sitenin kapalı olması oyunu etkilese bu sabah ben oyuna giremezdim. Kısaca bu ikisi birbirini etkilemez. Saygılarımla.

Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

yıl 2001'kende böyleydi burası yıl olmuş 2010 hala böyleler üstüne birde beceriksizler. 2 günde açılmazmı bir site hiç birşey yapamıyorsan normal oyuncularının girebileceği şekilde düzenle alt yapıyı kapat siteyi 2 ay sonra aç. bozuğu yapamadıkları gibi mevcut olanıda kullanamıyorlar. kara mizah bunların ki. Türk uocusu belli.. 2 hafta sonra düzeltirler koştura koştura gidersiniz hıyar tuz misali.
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Lupin said:

yıl 2001'kende böyleydi burası yıl olmuş 2010 hala böyleler üstüne birde beceriksizler. 2 günde açılmazmı bir site hiç birşey yapamıyorsan normal oyuncularının girebileceği şekilde düzenle alt yapıyı kapat siteyi 2 ay sonra aç. bozuğu yapamadıkları gibi mevcut olanıda kullanamıyorlar. kara mizah bunların ki. Türk uocusu belli.. 2 hafta sonra düzeltirler koştura koştura gidersiniz hıyar tuz misali.

+87368483768357
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında sorun bizde, varolan karakterlerimizi geride bırakarak alışkın olduğumuz bir serveri terketmeye cesaret edemiyoruz. Nebulanın belli başlı sadık oyuncuları olmasa bu kadar kalabalık bir server olmazdı. Eğer onlar tarafından ciddiye alınmıyorsak bizim de karakterlerimizi feda ederek başka bir serverda başlamamız gerekiyor. Bize bu durumun böyle devam etmeyeceği ile ilgili hiçbir garanti verilmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyuna başlayalı 20 gün oldu. ve belirteyim 10 günü tamir ıvır zıvır. serverın yöneticlerine bi mesah yazdıgınızda hepsinde bi hava bi sükse sabancı holding gibi zengin adamlar havası ama 2 günde 1 düşen server ortalamsı bunlar görünen kötü yönleri.... iyi tarafı ise çok zevkli ve yetenek gerektiren bi oyunmuş keşke daha başarılı yöneticiler tarafından nebula yönetilseydi ozaman tartışmasız vazgeçilmez olucaktı. aranızda app bi oyuncu olarak şunu söylemek isterim...
bütün yorumları tek tek okudum..
serverı piç eden bi adam var ve onu durduramayan bi nebula yönetimi...
ya adama boyun egin yada bu işi bilenlerden yardım alın...

Yaptıklarınız için ellerinize sağlık oyun akıcı ve zevkli ama bu tip adamlar yüzünden ortalama 2 günde bi serverın kapanması bütün emeklerinizi boşa çıkartıcaktır.

eksikliğini kabul etmekde bi erdem dir. Bu adamla savaşmak sizin haddiniz deilmiş gibi duruyor. Bi bilenden yardım almanız dilegimle......
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz vakit geçsin heklenmedik ufak bir sorun çıktı diye çıkarlar meydana. Sonra aslında heklendikte o kadar büyütücek bir olay değil diye kıvırırlar. Tamam sphere'nin ayrı bir çekiciliği var ama kalıcı bir server bulmak dert. Gerçi sorun bende diye düşünüyorum yıllar sonra UO'm geldi :P başliyim dedim 2. gün server bu halde. SNN aynı şekilde ardından Elan Realms derken elimizde kalmadan oynayabildğim bir server hatırlamıyorum. En sonunda run uo serverında oynatıcaklar o olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...