Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula yine bakımda

Cystein

Öne çıkan mesajlar

beyler chirquef misiniz? adam büyük harfle başlıyo her kelimeye... öle yazan görmedim ben şimdi eleştircektim tam bi baktım abanmışınız. hadi güzel trollerim siz başka yerde otlayın :D ayrıca aldığım duyumlara göre yarın toparlıyor tekrar.
geri alınma yok demiştim. halen tartışmışınız yok olmayacak oynadık işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

Satandist said:

lan bu kaçıncı accountın şu konuda son 5 sayfada 20 farklı kişiden mesaj varsa 19u sensin yetmedi mi fake accoutnlar açıp pump yapman anlamadım ki.
hayır killer dicem degilsin
crystein dicem degilsin
cairne dicem degilsin
kimsin kızım sen
sevgiler
muck
lal
he
!

dargath-uo yu seviyorum.

Çok Komiksin Oyundaki Nickimde Aynı..Nebula Forumundaki Nickimde Aynı Msn Vereyim Ordanda Konuşabiliriz..5 Tane Accountla Sana Savaş Açacak Halim Yok..Lütfen Saçmalama İngot..Kayıt Tarihi O Çünkü Son Yazılan Yorumlara Cevap Verdim..Nerden Çıkarıyosun Birinin Size Cevap Vermesi İçin Birden Çok Acc Açacağını Bana Göre Çok Saçma Bi Durum..Seni Bilemem
Sosyal ağlarda paylaş

Satandist said:

Böle Yazı Yazmayı Nasıl Başarabiliyorsun Şunu Yazana Kadar Bile Serçe Parmağım Yoruldu. Seni Bu Konuda Gerçekten Tebrik Ediyorum.

İyi Forumlar

Hiç Değilse Selam Yerine Shealeam Yazmıyorum Onları Gör Bide Onlara Şaş..Şaşıracak Başka Şeylerde Gösterebilirim Sana Vaktin Varsa :) Shekerh Jojuk Seni Yirim Yhirim :))
Sosyal ağlarda paylaş

Bi Kere Deneyip Olmadığında Girmiyosan..Boşuna Kasma Kendini Sende Nm Tamelicek Hırs Göremedim..

Edit: Şuan Oyun Bendede Kapalı. Ben O Kadar Uzun Yazıyı Anlaşılmadık Bir Sorun Kalmasın Diye Yazmıştım..Çok Açık Olduğnu Düşünüyorum..Fakat Sen Kendini Savunuyosun Hala..Bu Demek Oluyoki Serverin Geri Alınmaması İşine Gelmiyor..Ne Kadar Dil Döksem Boş..Hiç Bişey Anlamadıysan Yazdıklarımdan Anlayana Kadar Tekrar Okursan Sevinirim..İyi Akşamlar Kardeşim..Başka Yorum Atmıcam
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle server kapalıyken girenler ve giremeyenler hakkında:

İki tane yöntem verdim ben orada. İsteyen uğraşamam der ve server'in açılmasını bekler, ama server'e giriş yöntemi varken "diğerleri kastı, biz bekledik bu nasıl adalet" diye şikayet etmeye hakları yok diye düşünüyorum.

Bu forumda yazdıklarımı okuyamayan kesim varsa, kesinlikle haklılar.

Veyahut "haklısın hocuda böyle esrarengiz yöntemlerle server'a mı girilir?" diye çıkışanlar olursa onlar da haklı gibi.

Herşey bir yana server'ı kökünden kapatmak mı daha iyiydi? Yoksa aksaklıklardan dolayı girmeyi çok isteyenler oynayabilmesi mi? tartışılır. Üstelik yeni bakımdan çıkan bir sunucudan bahsediyoruz.

Benim anladığım ve bildiğim kadarıyla server ana yetkiliye (tek insan evladı) devredildi. O da gerekli bakımları yapmakla uğraşıyordu. Diğer staffların böyle bir yetkisi yok. Onlar da hazır oyuna girmişken ve 150 oyuncu olduğunu gördükleri için birçok etkinlik düzenlediler. "Nebula Yasta" diye bir etkinlik yapıp herkes brit bankada ağlaşacakmıydı? Herkes elinden geleni yapmış. Girenler şikayet etmeden buna katlanmış, stafflar bari açıksa etkinlik yapalım demiş.Ben bunda yanlış birşey göremiyorum.

Bu edebiyattan bıkmış olsanız da, server'a para ödemiyoruz. Doğru olan da budur. Adam gibi hizmet isteyen benim gibi çıkarır cebinden 120 TL sini babalar gibi starcraft 2 alır, oyunu 2 günde bitirir, battle.net'te liglere girer, istediği zaman hiç takılmadan sunucusuna bağlanır.

10 senedir tek kuruş vermediğiniz server'a laf atmak çok yanlış bence. Beğenen böyle oynuyor zaten. Siz daha iyi bir server kuracaksanız emin olun herkes zaten koşarak gelecektir. 534 playeri gören sunucuları da gördük. Orada çok güzel vakit de geçirdik. Adamlar serveri'i kapattı, birdaha da arkalarına bakmadı, açıklama da yapmadılar. Dönüp o sunucu tekrar açılıcaz dedi... Kim gitti oynamaya? Kimse... Çünkü bir insanın güvenini kırmanız en kötüsüdür.

Ha, ben evimde bir web sunucusu açıp içersine bir açıklama koyamazmıydım? Bunu en bilgisizinden bir oyuncu olarak ben bile yapabilirdim. Onlar niye bunu yapmıyor? Bu konu da bende tepkiliyim. Nebula server'ı için gece gündüz çalışabilen bir yetkili kadrosuna sahip. Ancak konu biz bekleyen insanları bilgilendirmeye gelince puanları 10 üzerinde 0 ne yazık ki. Benim tek eleştirim budur.
Sosyal ağlarda paylaş

"İki tane yöntem verdim ben orada. İsteyen uğraşamam der ve server'in açılmasını bekler, ama server'e giriş yöntemi varken "diğerleri kastı, biz bekledik bu nasıl adalet" diye şikayet etmeye hakları yok diye düşünüyorum." said:

ben bu yöntemi bilmezsem nasıl girebiliirm peki ?
paticiğide bilmiyorum ?
ben 35 yaşında bir ev kadınıyım. Eşim evden gittikten sonra uoya giriyorum 1-2 saat bilgisayardan hiç anlamam sadece biraz uo birazda okey anlarım ?
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında olay sadece siteden ibaret şu an.siteye benim bildiğim saldırı olduğu için yeni siteyi yapmaya uğraşıyorlar.eski siteyi tekrar koyarlar mı,yoksa tekrardan yeni bir site mi kodlarlar orasını bilemem.çünkü staff kadrosunda istediğiniz kadar güvendiğiniz insanlar olsun,yol ayrımına gelindiğinde o güvendiğiniz kadro bir anda ben şunu bunu yaptım,artık ben burada olmadığım için bunu kullanamazsınız restini çekebiliyorlar.durum böyle olunca sitede sorunlar çıktı.serverdaki erişim sorunu ise benim bildiğim 1-2 hafta içinde tamamen çözülmüş olacak.

oyuna girerken kullanılan saçma yöntemler ise hiçbir şekilde kabul edilebilir bir yöntem değil.aslında server düzelesiye kadar daha doğrusu bazı kesim bir şekilde girebiliyorken bazı kesim habersiz olduğundan bu yöntemlerden giremediği için server kapalı kalıcaktı ama sonuçta oyun oynamak isteyen bir kesim de var ve bu kesim kendi kendine yöntemler türeterekte olsa bağlanabiliyorlar,bu kesimin kaçan keyfini azaltmak için server açık şu an.

mesela bu yöntemler ile bende girebiliyorken,2 gündür giremiyorum.ama elden gelebilecek bir şey yok.nebula tüm saçmalıklarına rağmen hep ayakta olan bir sunucu olduğu için belki de size saçmada gelse,size göre oynanmayacak bir durumda da olsa çoğu kişiye göre oynanabilirliği olan bir server.o yüzden daha iyisi gelene kadar,en makul seçim bu oluyor.

ayrıca staff kadrosuna ya da başarısızlıklarına ya da site neden yok bilmem ne diyeceğinize(madem o kadar ilgilendiriyor sizi daha iyi bir server olması) çok çok iyi bilen insanlar,staff alımı açıldığı zaman ya da ben bu işlerde ustayım,işin ucundanda biraz da olsa bende tutayım diyorsanız,başvurunuzu yapın.
Sosyal ağlarda paylaş

Satandist said:

"İki tane yöntem verdim ben orada. İsteyen uğraşamam der ve server'in açılmasını bekler, ama server'e giriş yöntemi varken "diğerleri kastı, biz bekledik bu nasıl adalet" diye şikayet etmeye hakları yok diye düşünüyorum." said:

ben bu yöntemi bilmezsem nasıl girebiliirm peki ?
paticiğide bilmiyorum ?
ben 35 yaşında bir ev kadınıyım. Eşim evden gittikten sonra uoya giriyorum 1-2 saat bilgisayardan hiç anlamam sadece biraz uo birazda okey anlarım ?

Sosyal ağlarda paylaş

NickolaSs said:

Çok Komiksin Oyundaki Nickimde Aynı..Nebula Forumundaki Nickimde Aynı Msn Vereyim Ordanda Konuşabiliriz..5 Tane Accountla Sana Savaş Açacak Halim Yok..Lütfen Saçmalama İngot..Kayıt Tarihi O Çünkü Son Yazılan Yorumlara Cevap Verdim..Nerden Çıkarıyosun Birinin Size Cevap Vermesi İçin Birden Çok Acc Açacağını Bana Göre Çok Saçma Bi Durum..Seni Bilemem

bu ne lan
Sosyal ağlarda paylaş

1.Si Çocuk Değilim..2.Si Olaya Açıklık Getirmek İçin Bişeyler Yazdım Kimseyi Aşağlamadım Düşman Edinecek Bi Laf Söylemedim..Hepiniz Gergin Ok Gibisiniz Biri Bişi Desinde Bizde Üstüne Gitsek Diye..Yazdıklarıma Değilde Yazı Şeklime Dikkat Etmişsiniz..Nerde Tartışma Çıkarsam Diye Düşünüyosanız Çok Enerjikseniz Dışarda Bol Bol Tartışacak Adam Bulabilirsiniz..Şimdiden Başlayın Kolay Gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

NickolaSs said:

1.Si Çocuk Değilim..2.Si Olaya Açıklık Getirmek İçin Bişeyler Yazdım Kimseyi Aşağlamadım Düşman Edinecek Bi Laf Söylemedim..Hepiniz Gergin Ok Gibisiniz Biri Bişi Desinde Bizde Üstüne Gitsek Diye..Yazdıklarıma Değilde Yazı Şeklime Dikkat Etmişsiniz..Nerde Tartışma Çıkarsam Diye Düşünüyosanız Çok Enerjikseniz Dışarda Bol Bol Tartışacak Adam Bulabilirsiniz..Şimdiden Başlayın Kolay Gelsin.

Teşekkürler İyi Forumlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...