Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula yine bakımda

Cystein

Öne çıkan mesajlar

önceki nebula başlıı neden kapandı yenisini açmak yassah mıdır bilemiyorum görmedim ama burada bir konuşalım diyorum...

tamam mı devam mı beyler?
min 1 hafta sürcek bakım diyolar. ben yeni başlamıştım yaklaşık 5-6 gün önce ama fishing falan kastım newbie skill kasma evine yardımda falan bulundum. ortamı da acaip beğendim bebe sayısı az sonuçta kasmak zor diye. ben

devam diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

Ovedron'u denemenizi tavsiye ederim UO yu alisilageldik halinden farkli oynamak istiyorsaniz.

Alışıla geldik halini eleştirmek istemiyorum çünkü Betadaki oyunculara kaybolmaz bir robe verip üzerinede "Beta Hatırası" yazmalaları bana gayet alışılagelmiş gözüküyor. Onun haricinde yöneticilerin "Ovedron" yazıp, hiçbir alt bilgi vermeksizin forumları terk etmesi, Nebula'mı Ovedron'mu gibi tercih meselesi için daha birkaç yıl gerektiğini düşünüyorum.

Bronx'dan Sevgilerle:
www.avaholm.com / 2011

Edit: Nebula'ya devam.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

valequenta said:

Ovedron'u denemenizi tavsiye ederim UO yu alisilageldik halinden farkli oynamak istiyorsaniz.

Alışıla geldik halini eleştirmek istemiyorum çünkü Betadaki oyunculara kaybolmaz bir robe verip üzerinede "Beta Hatırası" yazmalaları bana gayet alışılagelmiş gözüküyor. Onun haricinde yöneticilerin "Ovedron" yazıp, hiçbir alt bilgi vermeksizin forumları terk etmesi, Nebula'mı Ovedron'mu gibi tercih meselesi için daha birkaç yıl gerektiğini düşünüyorum.

Bronx'dan Sevgilerle:
www.avaholm.com / 2011

Edit: Nebula'ya devam.

Nasi ya haha super..

Kapali betada yardim edenlere 100 luck veren bir robe verilmis o kadar. Bunun nesi cok alisilageldik? Ya da bu oyun yapsini nasil degistiren bir sey? Koskoca oyunda bir robe dan bahsediyorsun ama sunucunun getirdikleri tamamen farkli bir dunya, sphere uzerinde weapon abilityler, rune book kullanilmiyor onun yerine portal mage ler var, skeleton vs vs yok onun yerine haydutlar haydut kamplari var vs vs simdi burada yazmiyim herseyi merak eden siteye bakarda ben alisilageldikten farkli derken sunucunun oyun yapisini, oyun isleyisini, brit bank, kopru, mezarlik olmayisini, warriorlarin sadee cift tiklayip kosmadigini, klasik UO itemlari disinda itemlar olmadigini, bir Gold Dagger ile Iron Dagger arasinda damage farki oldugunu ve plate mail larin -2 dex penalty sini Gem takarak giderebildigin gibi farkli gem ler ile birbirinden benzersiz itemlar yaratabildiginden bahsediyorum.

Yoksa koskoca oyunda bir tane kirmizi-siyah 100 luck veren robe var diye "alisilageldik" olarak adlandirmak istiyorsan ben art niyet ararim.

Neyse ilginc bir yorum olmus ben oynuyorum, az oyuncu var betada hala sunucu, gelmek isteyen girer bakar ama kesinlikile oyle deli dolu itemlar sacma sapan rengarenk binekler filan yok bu onyargiyla yaklasmayin.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadasım ovedron reklamı yapicaksan git başka başlık ac. Ayar oluyorum lan aaaaaa server kapanmış hadi bizimkine çekelim diyerekten oraya biraya saldıran kendini açık göz zanneden insanlara. Nebula bakımdan daha iyi bir sekilde çıkacak herkese oynamiyolarsa bile bakımdan sonra nebulaya başlamalarını gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Bu arada sınavlarım bittikten sonra ovedrona da başlamayı planlıyorum. Düşman neyim değilim ama bu tavır dangalakca resmen gece gece rage e soktu beni
Sosyal ağlarda paylaş

dangalaklik yapma efendi ol burada herkes senin gibi dusunmek zorunda degil birinci sayfaya bakarsan soyle reklam yap tabi diyen de var o yuzden adam gibi soyle fikrini soylerken.

ben bir fikrimi soyledim onun ustune biri yazima cevap verdigi icin bende onun uzerine yorum yaptim.

ovedron babamin oglu degil ben orada oynuyorum simdilik ve fikrimi soyluyorum. forum burasi, konu konuyu acar baska yerlere sapar rage mage yemezler.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

dangalaklik yapma efendi ol burada herkes senin gibi dusunmek zorunda degil birinci sayfaya bakarsan soyle reklam yap tabi diyen de var o yuzden adam gibi soyle fikrini soylerken.

ben bir fikrimi soyledim onun ustune biri yazima cevap verdigi icin bende onun uzerine yorum yaptim.

ovedron babamin oglu degil ben orada oynuyorum simdilik ve fikrimi soyluyorum. forum burasi, konu konuyu acar baska yerlere sapar rage mage yemezler.

Pardon abi bilemedim çok özür dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu bakımlarda ne yapıyolar çok merak ediyorum lan. sanki böyle nasa üssü misali koca bi server binaları var içeride 8900 tane bilgisayar var amerikadan özel ekip çağırtıp özel radyasyon giysileriyle bilgisayarların hepsini dezenfekte edip çok ince testlerden geçiriyorlar, en ufak toz kırıntısını bile ellerindeki küçük bezlerle topluyorlar. böyle bi hava seziyorum bu "BAKIM" süreçlerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...