Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

lvl16 da 40% cdr ile 40 saniye bu mu az ?
ki oyunun büyük bir kısmı boyunca 1 dakikanın üstünde o cd

40 değil 45 olsun ama 15 saniyede 1 stack gelsin yoksa combat işlevi çok zayıf kalıyor. en önemlisi çok kısa sürede harcaman gerekiyor bir kere başlattıktan sonra ultiyi

attın öldürdün attın kaçtın arası durum ancak 10 çatışmada 1 oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

lvl16 da 40% cdr ile 40 saniye bu mu az ?
ki oyunun büyük bir kısmı boyunca 1 dakikanın üstünde o cd

40 değil 45 olsun ama 15 saniyede 1 stack gelsin yoksa combat işlevi çok zayıf kalıyor. en önemlisi çok kısa sürede harcaman gerekiyor bir kere başlattıktan sonra ultiyi

attın öldürdün attın kaçtın arası durum ancak 10 çatışmada 1 oluyor

Valla bence baya az cdsi diğer heroların ultisiyle kıyaslarsan.

Bu haliyle aşırı op bir hero. Tower dive yapıp adam öldürüp çıkıyorum sürekli. Takım kombatı için değil bu ulti zaten, earl gamede avantaj sağlaman için.
Sosyal ağlarda paylaş

dimi her abilityy alıp tek tek karşılaştıralım başka herolarınkilerle homojen olsun bütün cdler

ahrinin metasına göre ters işte o ulti neyini savunuyorsun ki. esnekliği alıyor direk herodan

eğer hasar vermek için kullanıyorsan tehlikeli yakınlıkta olman gerekiyor kullandıktan sonra çıkıcak bolt adamlara gitsin diye

eğer kaçmak için kullanıcaksan hepsini kaçmaya harcıycaksın çünkü hem gcd hemde spirit rush sırasında yürüyememen zaten açtığın mesafenin yarısının ulti bitmeden kapanmasına yol açıyor

ha aksi durumlar var mesela mekan uygunsa 2 ofansiv atıp sonuncuyu clifften geçmek için kullanabilirsin ama o extreme bi durum
Sosyal ağlarda paylaş

e sen yazdığımı okumuyorsun ki
bas baya ahrinin op olduğunu savunuyorsun ki açıkladım yanlış olduğunu

her combatta hazır olmasını da anlattım sana

oyunun sonunda 40 saniye cd olsa bile hepsini bir kere aktive attikten sonra 5 saniye içinde harcamak zorunda olman pigeoholeluyor işte heroyu

cdsi artsın ama akali gibi olsun bütün ahri problemleri çözülür
Sosyal ağlarda paylaş

lise arkadaşlarım için kalıyordum eastde onlar bile satmaya başladı ahah

üşenmesem bi alt açıcam westde de vakit az bulunuyor zaten onu da bölüştürmek istemiyorum hiç

akali single target burst, ahri çok aoe
o yüzden akali gibi adam öldürünce 1 stack daha vermesin eşitlenir yani. hem invis de olamıyor ahri

yada en azından spirit rush başlatınca kullanman gereken pencereyi genişletsinler. ulti basılınca cd saymaya başlasın. her kullanım arasında da 10 saniye olsun mesela

şu hali cidden çok tek tipe itiyor ve adamların reklamını yaptığı gibi bir hero olmaktan uzaklaştırıyor ahriyi
Sosyal ağlarda paylaş

mozellos evil tome + cd reduc bot %39 cd reduc ne lvl 16sı falan sen cok geç cıkıyorsun o zmn cd reduc u o heroya. evil tome ayrıca en ucuz itemlerden cok rahat cıkabilirsin low lvl da. ahrinin ultinin cd düşük cidden onu arttırırlar kesın 1-2patch sonra. ayrıca tam bi op hero da denmez yani. normalin üstünde suanlık. ama op değil
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...