Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boardwalk Empire

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Osirix said:

s05e01

ulan madem topu topu sekiz bölüm var bu sezonda, her bölümün yarısını flashbacklerle harcamak yerine 1931'den biraz geride başlayıp castellammarese savaşına (masseria vs maranzano), al capone'un yükselişine, rothstein'ın ölümüne (housewife drama için margaret ile ilişkiye bile sokabilirlerdi), george remus'a ve ikinci karısıyla olan olaylara falan odaklansalar ya?

4.sezonda a.r olayını falan görmedik dimi biz yanlışmı hatırlıyorum ?
onlarıdamı flashback yapıcaklar acaba. cok saçma geldi kesmeleri
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
başlığa biri yazınca resmen korkuyorum okumaya arkadaş. ama bir yandan da merak ediyorum. nasıl bi ikileme soktu beni daha önce spoiler veren hırt. allahından bulasın.

ve de dizi hakkaten güzel ilerliyor. eskiye dönük flashbackler zaman kaybı olmaktan çıktı. ayrı bir ilgi konusu. orada ki karakterlerin günümüzdeki uzantıları da geldiğinde çok daha iyi olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

dünki bölüm inanılmaz iyiydi. hem nucky, hem flashbackler, hem havana, hem de capone. her kulvardan yardırdı.

commodore
commodore'un ofisinde haritanın üstündeki fotolara, sonra nucky ile eli izinsiz girdiğinde duvardaki yağlı boya tabloya dikkat.

commodore

sanırım pedofilisine bir gönderme mi var? yoksa daha derin bir detay var da ben mi kaçırıyorum? bir de fotoğrafları özellikle gözümüze sokuyor.

3 tane yağlı boya var, sahilde oynayan çocuklar ama orası otel odası, normal diye düşündüm ben.

commodore un masasında da bariz çocuk fotoğrafları var, pek saklamıyor da nucky gelince.

aklımda kalan tek detay, darmody nin annesini nucky götürüyordu commodore a.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben pek tam olarak içselleştiremedim olayları

1- Nucky'nin elinden her şeyi almak ne kadar kolaymış sokakta gezinen yeğenini kaçır olsun bitsin sdf
2- Madem Melanzane(sdf)yi öldürmek bir ofise 4-5 kişi girmek kadar kolay bunu niye diğer İtalyanlar yapmıyor. Nucky onlarda olmayan neye sahip ki? Safi olay riski üzerine almakla mı ilgili yani

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...