Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Allahım Yeter!

sadbutTrue

Öne çıkan mesajlar

said:
Abus, 11 Ağustos 2004 19:55 tarihinde demiş ki:
oluyor böle vakalar yazık vallahi onları sanatçı diye çıkarana , izleyene , oy verene , prodüktörlüğünü yapana ...

onlar gibileride zaten müziği için dinliyen yoktur heralde :)[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

bu insanlar sanatçı değil zaten sanatçı mozarttır j.s.bach tır bunlar lüleden sanatçı yaptıklarını sanat sanıyorlar ama maymunluktan öteye geçmiyor Türkiyede sanatçı sıfatını kazanmak çok kolay ne yazık ki[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 11 Ağustos 2004 20:39 tarihinde demiş ki:
mehueuheuhu buda güzel ara bir google da bulursun sonra görünce kusarsın hatta şöyle diyim Kemal Derviş in gelini olcaktı az kalsın ve hatta M.P. reklamında elemanların yüz vermediği dişi can

bence kadın gayette taş[signature][hline]Çaydanlık Ve Bardak...Ne kadar kibirli dursa da bardağın önünde eğilir çaydanlık.Öyleyse bu büyüklenme niye?Bu kibir,bu gurur niçin?Mütevazi ol,hatta bir adım bile geçme gurur kapısından.Bardağı insan bunun için öper daima alnından...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 12 Ağustos 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
Abi bu yeliz yeşilmeni ne yapacaksanız biliyor musunuz?Böyle bir yeri kaşındığında diliyle kaşıyacak insan onu...Böyle hiç ellettirmeden ona,sadece dilinle kaşıyacaksın

Ramses bu ne fantezidir böyle. Başka fikirlerinde varsa duymak isteriz :) Dimi arkadaşlar :P Bu arada hala klibe denk gelmedim. Allah allah. O kadar çıkıyor diyorsunuz ama...[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 11 Ağustos 2004 20:39 tarihinde demiş ki:
mehueuheuhu buda güzel ara bir google da bulursun sonra görünce kusarsın hatta şöyle diyim Kemal Derviş in gelini olcaktı az kalsın ve hatta M.P. reklamında elemanların yüz vermediği dişi can

ii de o hatun yeliz yeşilmen diil, yasemin kozanoğlu, ki ikisi de aynı kapıya çıkar aslında :-)[signature][hline]şeyim hıyar diyene bi avuç tuzla koşmayın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReD_DoG, 13 Ağustos 2004 03:57 tarihinde demiş ki:
türk müziğini kim katledio nie katledio onu tartışıoz

katledilince canlı olmuo heralde,ölüyo?böylece ölü bir müzik olmiyacağına göre müzik olmaktan çıkıo sanırım.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

bazı prodüktörlerin işi....neyse....çok küfürlü konştum bugün bişiy söyliyemicem[signature][hline]RamsesII, 12 Ağustos 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
Abi bu yeliz yeşilmeni ne yapacaksanız biliyor musunuz?Böyle bir yeri kaşındığında diliyle kaşıyacak insan onu...Böyle hiç ellettirmeden ona,sadece dilinle kaşıyacaksın
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar bunları konu yapıp konuştukça değer vermiş oluyoruz..açmayalım artık bu tür altay fln topicleri..kendi hallerine bırakalım..[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're
thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...