Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hay siemens gibi!

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

Mr_Hand said:

ya arkadaşım.

1 çamaşır çamaşır değil, ayakkabı.
2 makinayı hazırlarken leke sökücüyü üstüme döktüm.
3 makinayı da bozdum galiba hausdhf

Deacon said:

ahasdghdagh epic fail olmuş.

çamaşır yıkayan erkek değil çamaşır yıkayamayan erkek olmuş bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

Mr_Hand said:

abi o çok salakça bişey ya. kendi üstüme sinek ilacını niye sıkiim lan?! sineğe sıkarım ki.

iyide hacı öbür türlü sıkıosn gelmio uğraşmıosn ben tvye bilgisayara dalıorm kaşınorm arada sonra bi bakıorm iş işten geçmiş

kendi üstüme sıkacağıma oturduğum koltuğa falan sıkarım olur biter gerçi. ama üstüme sıkmam onu. deodorant mı lan bu?!
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

Farinal said:

Mr_Hand said:

abi o çok salakça bişey ya. kendi üstüme sinek ilacını niye sıkiim lan?! sineğe sıkarım ki.

iyide hacı öbür türlü sıkıosn gelmio uğraşmıosn ben tvye bilgisayara dalıorm kaşınorm arada sonra bi bakıorm iş işten geçmiş

kendi üstüme sıkacağıma oturduğum koltuğa falan sıkarım olur biter gerçi. ama üstüme sıkmam onu. deodorant mı lan bu?!

sineklerin hükumdarlık kurdugu bir yerde sadece kendinizi korumak isteyebilirsiniz cünkü onları öldürmekle bitiremiceksiniz var öyle bir yer bildigim
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu sinekler cidden insanı delirtmeyi başarıyor.ulan gece uyurken gelip ısırıyor üzerine ısırdıktan sonra kulağıma konup ses çıkararak uyandırıyor.ulan hadi ıısırıyor bişi demiyoruz ama niye uyandırıyor ki.ısırıp efendi efendi gitse olmaz mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...