Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sahalara Geri Dönüş

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

abvblizzard said:

Daha bir de kamyon gibi bir patch çekeceksin :o

Şu kısmı açayım, wotlk kurduktan sonra;

ulduar patchi; 1.6gb
icc patchi(emin deilim) ; 2 x 180mb
ara patch ; 4.5mb
3.3.5 patchi ; 20+12=32mb

totalde 2gb de patch cekiceksin, benim tam bir gün sürmüştü kurulum + full patch.
Sosyal ağlarda paylaş

keyi ürünü satın aldıktan 10 dk sonra satıcı yolladı. adam çok hızlı iş yapıyor şaşırdım. 1047 satış yapmış, hepsi artı puan almış. acc level wtolk şu an.

dün akşam aslında aklıma geldi. bi korsan CD'ciden wtolk alsam daha mantıklıydı. satanlar vardır kesin. ama geçti işte bi kere.

download şu an şöle bi durumda. kendini aştı. anlam veremiyorum artık. kendi haline bıraktım manyağı.

Sosyal ağlarda paylaş

iyi hadi hayırlı olsun. gg'yi belki bi arkadaş için ben önericem o zmn sağol dragonmax.

ben de yeni konu açmayayım, bi arkadaşla geri açtırabiliriz acc'u. hoş ortam bi guild varsa "casual" olması şartıyla, dk&shaman healer / tank veya belki dps olarak guild arıyoruz. server farketmez, horde olsun :) kusura bakmayın guild topicleri biraz eskide kaldığı için burdan sorayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

patinin oz ve oz bagrindan kopan terbiyesiz gult vay ak olarak frostmanedeyiz

http://img403.imageshack.us/img403/6489/wowscrnshot081109223100.png

raid fila ncok umrumda diil, giricne muhabbet olsun, yoldas patiler olsun random yapiyim yanniz kasmiyim diyen ehrkezi bekliyoruz

yeni levelliyan arkadaslar filanda var, yanniz kasmazsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

nihayet PLAY butonunu görebildim.

şimdi ne sorucaktım size. battlenet de claim your 7 days free linki vardı. ben de 1 aylık ödeme açmadan önce 7 dayimi klullanim dedim. tıkladım onayladım. şimdi battlenet sayfamda şöle bi status şekli var:

lisans status cancelled ne demek? yani 11 temmuzda sona ercek sonra aylık ödemelere başlayabilirsin mi demek yoksa CANCELLED derken fena bişiymi anlatmaya çalışıyo ? :O

sizde 1 aylık ödeme yapınca ay sonunda dolucak ibaresi cancelled olarak mı görünüyo.

keyi internetten aldım ya kıllanıyorum haliyle :(

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...