Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Megane 3 hb

Eaglewingg

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar;
Biraz aradım forumda ama pek yorum bulamadım megane 3 hb ile ilgili. 1.5 dci 105 expression modelini almak üzereyim. fiyatı 39.500. Ama aklımda bazı sorular var. Arabanın dıstan görünüşü cok güzel. fakat içeri ses alma olayı ve iç konsol kalitesi nasıldır?
Genel anlamda tavsiye edermisiniz aracı?
Alternatiflerim ise focus ve 308.
Sosyal ağlarda paylaş

o fiyata megane gayet iyi seçim.

biz 48 e sport tourer aldık mesela en dolusu, o paraya başka station wagon yok, rakipleri a3 sportback, a4 station, passat avant felan en az 20 lira daha fazla ve 3 ay beklemeli.

malzeme kalitesi über bişey aramıyosan, en verimli dizel motor olan 1.5dci arıyosan megane 3 ün fiyatı gayet yerinde. bu megane lar eski kasa gibi tr uretimi değil, hatırlatmakta fayda war. o nedenle 5 lira daha pahalı çıktı sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Bence yeni çıkan bir modelden ziyade, 2008-2009 model eski kasa daha uygun olabilir. Malzeme kalitesi olarak daha süslü ve modern bir görünüşü olacağı kesin. Ama o rakama VW kalitesi beklemek yanlış olur. Ekonomik, parçası uygun, servisi yaygın; kişisel tatminden öte mantığa yatkın sadece.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

auris den vazgeçmen iyi olmuş keza auris satışı en düşük gerçekleşen toyota oldu ve hani içeriden bile bize "almayın" bilgisi geldi :P

megane vs ford dersen ben megane derim çünkü;

-yedek parça daha ucuz
-renonun büyük esaslı servislerinde (mais, tepretoğlu, asf vs) müşteri memnuniyeti çok önde hani adamlar her servis sonrası iki kere "memnun musunuz?" diye arıyorlar
-haberin olmadan parça değişimi yapmıyorlar tespit sonrasıdna telefon edip "şu şu şu parçalarda bu bu bu sorunlar var yaklaşık şu kadara mal olacak" diyerek onay alıyorlar.. mesela benim marş motorunda sorun vardı değiştirmeyin dedim hani
-yeni bir motor sistemi geliştirdiler bu yeni megane, clio vs de kullanılıyor daha verimli bir motor koymuşlar
-ford dan daha geniş servis ağı var

böyle.. arkadaşımın annesi koç da çalıştığı için indirimli olarak ford almışlardı, yani servisden ve yedek parça şeysinden pek memnun değillerdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...