Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hardcore Türk Guildleri ve LK

Absolut

Öne çıkan mesajlar

baglanti bahane demeyin cok onemli

abi saka gibi yani, ICC ye gidiyoruz herekz turk, arkadas var adam amerikadan baglaniyo ama baglantisi atlantigi astigi halde bizden daha stabildi valla

isin trajikomik kismi, bole naxx 25 pugliyoruz ama raidin 13 kisisi filan bizden, thaddius da bildigin bole raidin yarisi DC yedi telekom sagolsun, bir geri girdik wipe tabi aldigimzi yabancilar saydiriyor FFS, NOOB GUILD filan

bide gene efsane sey avrdi, ulduar donemi o haftaki son raidimiz, saat gece 12 olmus ertesi gun ise gidicek olanalr balkabagi olucak, son bi IC skiplemsitik birakmadan onu keslim diyoruz

gayte guzel gidiyoruz gidiyoruz, steelbreaker ile runemaster geberiyor, son cuce %2 de iken CAAAT mass DC gene, yalan oluyor haliyle o hafta
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:

Oraz said:

Yok yabancılar güler yüzlüymüş , eglenerek raid yapıyorlarmış falan. Orada hata yaptığında sana hatan bile söylenmeden kick yiyorsun.

afedersin ama götünden uydurmak diye buna derim ben.yıllardır şu oyunu oynuyorum totalde 3 ay türk guildinde oynamışımdır.hayatım yabancı guildlerde geçti de ben böyle bişey ne kendi adıma yaşadım ne de oynadıgım guildlerde tanıdıgım guildlerde yaşandı.hata yaptık mı türklerden daha çok bağırıp çağırıp ebemize atlıyolardı da tam aksine guildden atmıyolardı o stresi yaşaman için.işkence yapıyodu adamlar aheuaeh.

Orazın yazdıgı tabikide bütün yabancı guildler için geçerli diildir. Lorrotar senin oynadıgın saçma sapan bi türk guildinide bütün türk guildleriyle eşit tutman enteresan olmuş...
Sosyal ağlarda paylaş

Bezerye said:

LK e dayanmışsınız geçen vakit en az 90 gün bu guild okadar sürede ne yaptı ?90 gün önceden mi girdi sizinkiler yaz sezonuna.

Bir guildin officerı olarak böyle enteresan bi şekilde konuşman saçmalık..
90 gün sence ne yapmış olabiliriz lk denemiş olamazmıyız sen pugların kestigi bosslarla ugraşırken ?
Madem istiyosun açıklayım 90 günü.. 11 boss kestikten sonra paragonun videosunu izlediğimizde ventte OHA ADAMLAR NE OYUNCU diyerekten ben şahsen korkmuştum o bosstan.. Denemeler basladıgında (Phase1) yaklaşık 2 hafta boyunca farklı taktiklerle full çalıştık emek verdik .. p1 oturduktan sonrada p2 denemeye başladık ve buda yaklaşık 3 ay civarı sürdü warlock ve rogue eksikliginden dolayı baya acı çektik ve yaz sezonu gelincede lkhc denemelerini şimdilik bıraktık..
Böyle aylarca süren emeğin arkasından birisi çıkıp SİZİNLE AYNI PROGRESSTEYİZ ZUHAA diyen bi tip çıkınca insan sinirleniyo tabi..
Guild sıralamalarına matematikten destek alıp %? buff hesaplarıyla yaparsanda sevinirim..
Bu arada guildiniz dağılıyomuş allah kolaylık versin ...
Sosyal ağlarda paylaş

Sattafat said:

Bezerye said:

LK e dayanmışsınız geçen vakit en az 90 gün bu guild okadar sürede ne yaptı ?90 gün önceden mi girdi sizinkiler yaz sezonuna.

Bir guildin officerı olarak böyle enteresan bi şekilde konuşman saçmalık..
90 gün sence ne yapmış olabiliriz lk denemiş olamazmıyız sen pugların kestigi bosslarla ugraşırken ?
Madem istiyosun açıklayım 90 günü.. 11 boss kestikten sonra paragonun videosunu izlediğimizde ventte OHA ADAMLAR NE OYUNCU diyerekten ben şahsen korkmuştum o bosstan.. Denemeler basladıgında (Phase1) yaklaşık 2 hafta boyunca farklı taktiklerle full çalıştık emek verdik .. p1 oturduktan sonrada p2 denemeye başladık ve buda yaklaşık 3 ay civarı sürdü warlock ve rogue eksikliginden dolayı baya acı çektik ve yaz sezonu gelincede lkhc denemelerini şimdilik bıraktık..
Böyle aylarca süren emeğin arkasından birisi çıkıp SİZİNLE AYNI PROGRESSTEYİZ ZUHAA diyen bi tip çıkınca insan sinirleniyo tabi..
Guild sıralamalarına matematikten destek alıp %? buff hesaplarıyla yaparsanda sevinirim..
Bu arada guildiniz dağılıyomuş allah kolaylık versin ...

Bir guildin officerı olmamla eleştiri (herhangi bir konuda ) hakkımı nereye teslim etmişim ki sana bu enteresan geliyor? Böyle bir teamül filan varda biz mi bilmiyoruz...
Senin hakaret dolu tükürükler saçarak yaptığın açıklamalarına da ihtiyacım yok , gereken bilgiyi bir kaç sayfa öncesinde catasdan bir priest vermiş.

Vaktimide daha fazla anlamadan , düşünmeden konuşan insanların yazdıklarına cevap vererek harcayacak durumda değilim

Bezerye said:

Gurur meselesine bu kadar takılmayıda anlayamıyorum; bir insan eleştiri alamıyor ve gurur kibir yapıyorsa bu adamda zaten kişilik bozukluğu vardır mümkün olduğunca hızlı adama olan ihtiyacını azaltmaya çalışır hatta direk kesersin.

Narcolepsia mevzusuna gelincede ; yaz sezonu geldiği için bizim başından beri birlikte olduğumuz adamlar yaz boyunca yada cataclysm e kadar oyunu bıraktılar haliyle ilgili tek ben kaldım , zaten bir süredir de sorumluluğun ağırlığı üzerimdeydi .Böyle olması durumunda zaten arkaşlarla konuşmuştuk ben çalıştığım için yaz / kış durumunun benim için okadar farketmediğini benzer oranda oyun oynacağımı haliyle tek başıma ramboluğa soyunmayı o sıcaklarda kalan insanlarla kaldıramayacağımı ,beğendiğim bir guilde başvuru yapacağımı söylemiştim.

Nitekimde öyle oldu, ben şuanda Twisting Nether daki Lotto nun bir üyesiyim "mekanik" olarakta şuanda Narcolepsia ile bir bağım bulunmamakta.

Geçen hafta kesip selamlarımı iletirim demiştim aynende öyle yapıyorum.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&cn=Gunthar

Ahanda birkaç dostum gittin boostlandın demişti onlara burdan cevabım (tomakt bu sana :D ):
http://www.worldoflogs.com/reports/rt-tsl427zj9nznk5io/sum/damageDone/?s=3029&e=3234
Sosyal ağlarda paylaş

wow oynamamış birisi olarak dışarıdan gördüğüm okuduğum kadarıyla

viktor un yazdığı yazıya katılmadan edemiyicem bu sorun bir tek wow da yok butun mmo larda var

warhammmer dan tutda tf2 daoc a kadar hepsinde aynı sorun var burda yazdığım oyunları oynadım yeri geldiğinde türk oluşumda yeri geldiğinde international hardcore oluşumda

bundan 6 sene önce aynı sorun varsa şimdide var bundan 6 yıl sonra yine de olucak
bunu bu forumda çözemezsiniz
tartışmak yine de güzeldir

ama bir türk insanın yanlışını yüzüne söylersen sen kaka ve bok insan olursuns evilmezsin
bu durum yabancıda özellikle almanlarda sen söylemeden adam my fault diyor
ve hatasını düzeltebiliyor
eleştiriye açık bir millet değiliz yapıcı olan eleştiriler bile kaka puu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...