Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

selam...:$

vaniLLe

Öne çıkan mesajlar

Paramolsadabenalsam said:

Castiel said:

ahah bunlar kesin şu incisözlükte paticik ahalisine söven tayfadır. adama bak hertürlü bilgiyi edinmiş bu denli işsiz olmamalı bir insan. inanılmaz boyutta mastürbatif kişilikler olduğunuzu da listeye ekleyince sizin yazılarınızı okumak insanı epey güldürüyor.

işsiz mi ahaha.
sen ne iş yapıyorsun acaba merak ettim şimdi.
bütün gün pc basında oyun oynayıp aksamları xvideosa falan girip katalogtan hatun seçip iki çavuşu tokatlıyosundur.
senin işinde zor tabi. bu zamanda meslek edinmek zor gerçi.

Günaydın garbagea bakayım eğlenecek birşey var mı dedim bunu gördüm.

Ahah böyle mallara çok gülüyorum, madem merak ettin hemen cevap vereyim genelleme yapmanın bir boka yaramayacağını görmüş olursun hiç olmazsa. Fakein gitmiş ama asıl hesabınla okursun nasılsa ne de olsa kim olduğunu tahmin edebiliyorum.

Sırf merak ettiğin için söylüyorum madem içine dert olmuş görgüsüz olarak algılanmam umarım ^^

Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birinden mezun oldum 2 yıl önce, hem soyadımla hem niteliğimle istediğim yerde istediğim işi bulurum senin gibi gerizekalı kıytırık üniversite mezunu değilim.

Çalışmıyorum, öyle bir derdim yok bu ülkede en iyi ve en başarılı şekilde okuyarak yeteri kadar eziyet çektiğime inanıyorum keyfime bakıyorum ve istediğim arzu ettiğim şeyleri yapıyorum. Detaylarına çok girmeyeyim ailem ve kendi konumum itibariyle gelecek kaygısı duymamı gerektirecek birşey yok.

Sex hayatım senin içine baya dert olmuş üzüldüm malesef senin gibi mastürbatif bir kişilik değilim ama olurda ihtiyaç duyarsam verdiğin adresi kullanırım saol. Ha ha.

Tipin falan feci derecede kayık aynaya bakınca mutlu ve huzurlu insanlardan nefret etmeye başlamışsın yaptığın şey bu (:

Özetle ayar veremedin lütfen daha sonra tekrar dene ha dediğin kalıba uyan kişiler olabilir burada o da onların seçimi tercihi ve yaşantısıdır hor görmüyorum kimse göremez söylemlerim yanlış anlaşılmasın sakın.

Asıl işsiz senin gibi troll olanlar, dünyada bundan daha amaçsız birşey yok. Buraya gelip saçmalaman sana nasıl görünüyor bilmiyorum ama buradan bakınca; ''hey ben gerizekalıyım hiç uğraşacak birşeyim yok insanları trollemeye çalışıyorum ayrıca hakkınızda her türlü detayı bilmek için götümü yırtıyorum özellikle kızların her birşeyini araştırıyorum ve ilgi çekmeye çalışıyorum, o kadar işssiz ve akradaşsızım ki tüm günü sağda solda isminizle aramalar yapıp buraya yazmakla geçiyor vs.. '' hakkaten zeka fakirisin; işsizliğin tanımı sensin yani ^^

İnci falan senin gibi nefret kusmayı seven tipsiz malların yeri orada takıl sen bir sonraki trollük deneyimini gerçek hesabınla yapamayacağını, bamya kadar olduğunu biliyoruz, yaratıcı isim seç bari tmm mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...