Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ghost Recon

inaktifuye

Öne çıkan mesajlar

[odıon yaf zate bı usttekı mesaja cevap yazmıssın quote olayına ne gerek :)]

swat 3'le alakası yok..tamamen rogue spear'a benziyor..daha gelismis bi versiyonu..daha realistik olanina henuz rastlamadım FPS olarak.

[Bu mesaj karakedi tarafından 23 Kasım 2001 02:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
evet ghost recon . sonunda orjinal edinmeyi basardim . multi yapayim dedim ama o da ne ? expsionlari yok bende . her yerde aradim bulamadim . desert siege ve island thunder cd leri olan var mi ? torrente atin cd leri yollayin kopyalayip yollayin .

el yardim .[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huun, 11 Ağustos 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
evet ghost recon . sonunda orjinal edinmeyi basardim . multi yapayim dedim ama o da ne ? expsionlari yok bende . her yerde aradim bulamadim . desert siege ve island thunder cd leri olan var mi ? torrente atin cd leri yollayin kopyalayip yollayin .

el yardim .

Bu arada kasim ayinda Ghost Recon 2 geliyor biraz gec olmus orjinalini edinmen :p[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

orasi oyle . para vermedim ama ehehe .
askere giden bir arkadasa "la olm sen simdi gercekleriyle oynarsin yolla bana " dedim . yolladi . lan dan cok oynadim cok ama cok zevkli oluyorda bir netten oynayamadim ona yanarim .[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

netten cok daha eglenceli, özellikle ghost recondan sonra cikan Raven Shield netten oynanabilicek en güzel realistik FPS oyunu, ama Ghost Recon 2 ortaligi yikip gecicek yine, zaten ayni firma yapiyor...Türkiyede oynayani cok cok azdir o oyunun acikcasi seven biri görmek sasirtici :) avrupada ve amerikada baya büyük bir oyuncu kitlesine sahip realistik FPSler[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...