Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TIVAYLAYT

sdeceokuyangenç

Öne çıkan mesajlar

barbu haklısın ama özellikle uyarmadım ben.

Bir şeyi forum düzenini bozuyor diye uyarıp engelleyince, bazı arkadaşlarımız 5 yaşından gün almakta oldukları için EHEHE EHEHE modunda tekrar yapıyorlar. Sonra banlanınca kankacılık !!!!!! diye ağlıyorlar. Ben de sinire kesiyorum.

Hiç dokunmazsam/oğlum yapmayın banlıyorlar falan diye ayak yaparsam duruyorlar ama.

Bu nedenle durdum, bekliyorum. Moderasyon uyumuyor merak etmeyin.

Mesela bu incisözlük muhabbetlerine de kılım. Karşı argüman olarak "4chan geyikleri yapmayın o zaman siz de" gibi fantastik söylemlerle geliyorlar üstelik. Ama ben şimdi yazmayın böyle diyip silmeye falan kalksam tavan yapar o muhabbet. Sonra 1 hafta mesaj sil uğraş bilmem ne.

Bir de ben öyle uyarı yazsam altına "adam haklı beyler" yazan ilk talihliyi aynen şutlatırım, sinirleniyorum ben böyle şeylere çünkü. Hiç girmiyorum o yüzden artık.

Benim uyarmamla kendi kendine dinmesi için gereken süreler aynı nasılsa.
Sosyal ağlarda paylaş

illa bi mantığı mı olması lazım bir şeyin. 4chan mantık küpü maşallah. zeka küpü cidden.

adamlar eğleniyor kardeşim, mal mal adamlara dedeler deyip eğleniyor. hiç de öyle biz dünyayı değiştirecez bizim felsefemiz var falan dediklerini duymadım. biraz ciddileşene bile tavır koyuyorlar.

ayrıca bu işi türkiye'de yapıyorlar. 23423423 tane sitenin engellendiği ve her an dava tehlikesiyle karşı karşıyayken yapıyorlar. öyle anon değil incide kimse. herkesin nicki şusu busu var.

hayır aylarca gay zenciye ddnt read lol söyletti herkes burada kimse bir şey demedi, adam haklı beyler veya özet geç deyince neden batıyor size onu anlamadım. bu konuda da uzun yazdırdınız ya bana ne diyeyim.

özet: senin memen kötü benim memem iyi diye bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Zarif said:

illa bi mantığı mı olması lazım bir şeyin. 4chan mantık küpü maşallah. zeka küpü cidden.

adamlar eğleniyor kardeşim, mal mal adamlara dedeler deyip eğleniyor. hiç de öyle biz dünyayı değiştirecez bizim felsefemiz var falan dediklerini duymadım. biraz ciddileşene bile tavır koyuyorlar.

ayrıca bu işi türkiye'de yapıyorlar. 23423423 tane sitenin engellendiği ve her an dava tehlikesiyle karşı karşıyayken yapıyorlar. öyle anon değil incide kimse. herkesin nicki şusu busu var.

hayır aylarca gay zenciye ddnt read lol söyletti herkes burada kimse bir şey demedi, adam haklı beyler veya özet geç deyince neden batıyor size onu anlamadım. bu konuda da uzun yazdırdınız ya bana ne diyeyim.

özet: senin memen kötü benim memem iyi diye bir şey yok.

abi tamam ha mantikli ha mantiksiz o geyikleri buraya tasimanin manasi, mantigi ne o zaman ?
girin orda yazin ne yazcaksaniz. ama yok her gün bi inci topigi, dakka basi inci jargonu. sonra birisi kalkar nie hafif küfürler yok patide bidi da bidi.
biraz inci özentisi gibi duruyo bu hareketler.
burasi paticik bi hatirlatiyim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...