Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teklif Öncesi Hazırlık Günü...(a.k.a acayip heyecanlıyım)

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

ertesi gün......
gittim söyledim dedim böyle böyle
titrediğimi hissettim........
Napcaz dedim?
Napcaz dedi?
servisim kaçıyo yarın konuşalım dedi
Mutluydu :)
:hrr:
şimdi naapıcam!!![hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

evet sana kücük nasıyatlar ılk once heyecan yapma yada yap baane
ıkıncısı ıse bır flimdn alıntıdır işe yarar mı bilmem buluşmadan önce mastır yap(ah mary vah mary)
gerisi sana kalmış bide yenı moda axe var reklama bakılırsa işe yarıyor
bunları yaptıktan sonrası sana kalıyor[hline]typxan

Diskoveriy ÇenIl

Sosyal ağlarda paylaş

gittim dedimki bunca günden sonra senden hoşlandığımın farkına vardım
dedim
oda
hııııııııı dedi sonra dediki
e napcaz
bende dedim
napcaz sana sormaya geldim
servisim kaçıyo görüşürüz dedi
ve sonra dünyadaki en basit insandan beklenecek şeyi yaptı
arkadaşı aradı onada demişki ARKADAŞ OLARAK...............neyse şimdi işte öyle bişeyler olmuş gıcık oldum unuttum zaten :)[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

"ben onu arkadaşım gibi sevdim"
"arkadaş kalalım"
Dünyanın en iğrenç bahaneleri...

Geçen yıl okulda bi anket yapmıştık kızlara. Birisi çıkma teklif etti, kabul etmeyeceksiniz. Ne dersiniz şeklinde...

Yarısı: "ben sana hiç o gözle bakmadım"
1/4 ü: "sen benim arkadaşımsın. arkadaş kalalım"
1/6 sı: "dostluğumuzun bozulmasından korkuyorum. arkadaş kalalım" derken

çok az kişiden orjinal fikirler çıkmıştı.. :)

[Bu mesaj Eno tarafından 07 May 2003 22:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eheah
bazen o cewapları da almak çok güzel oluo
ben 2 sene önce mi ne
sırf reddediliceimi bile bile iddia uğruna gittim
kızla tanıştıım gün çıkma teklifi ettim :p
o da
3 klasiklerden 1. sini söyledi ehhe.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

Ya genellikle kısaca ekmeye çalışmaktır arkadaş kalalım da bazen de harbiden öyle istenebiliyor gidip kızın turşusunu kurarsan 2 sene falan kanka gibi olursan her şeyini paylaşırsan zaten çıkma teklif etme. Ama yakın değilken arkadaş kalalım diyorsa zaten olacağı yokmuş o işin. Neyse takma kafana bahar aylarının da etkisi var hele bir yaz gelsin çeşmeye falan git belki de zaten çirkin bulursun kızı bir süre sonra. Arada haberiniz olsun teklifinize red olarak "çok ani olduuu" gibi bi cvp gelirse hala şans vardır da daha yakışıklı birisiyledir o aralar yedeğe almaya çalışıyordur :P[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

abi kızlar çok garip...
yani böyle uzun süreli bir ilişkiniz warsa(sürpriz bi atak yapmadıın sürece) kesin arkadaş kalalım bozulmasın ark.lıımız falan derler.
damdan düşmüş gibi çabuk söylersen de olmaz.
böyle 2 sinin arası olucak kız ne olduunu anlayamayacak.
yani kızın biz neyiz ? die düşündüü zamana denk getiriceksin.
öyle ayarlıcaksın ki kızın aklı karışıcak böyle dünyası durucak bakalım yarın ne yapıcak ? die senden bişiler beklicei zaman gelicek.
o sıralarda 1-2 jest we sonra söylersen çoğu kabul eder.
ama burda 14 cha olması da önemli sende :p[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

uzun süreli arkadaşlık bence en sağlam ilişkinin temeli

1 sene kadar çok yakın arkadaşım olan bir kızla, yani onun erkek arkadaşlarını paylaştığı, tanıştırdığı, arkasından çekiştirdiği benimde kız arkadaşlarımı aynı şekilde anlattığım, tanıştırdığım, çekiştirdiğim kızla 1 senenin sonunda onu sevdiğime karar verdim vede kısa bi afallama süresi oldu tabi kızda ama oda biliyordu birbirimiz için en ideal olduğumuzu

sonuç mu ?

6 ay çıktık 1 sene ara verdik
ondan sonraki sene 14 şubattan 3 gün önce tekrar başladık ilişkimizi sürdürmeye, 14 şubatta tekrar ara verme kararı aldık
14 şubattan yaklaşık 2 ay sonra tekrar devam ettik ilişkimize vede 2,5 ay kadar olmuştu tekrar ayrıldık

ha ne mi oldu bu süre içinde ?

eh çok şey değişti çoook[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 07 May 2003 22:55 tarihinde demiş ki:
abi kızlar çok garip...
yani böyle uzun süreli bir ilişkiniz warsa(sürpriz bi atak yapmadıın sürece) kesin arkadaş kalalım bozulmasın ark.lıımız falan derler.
damdan düşmüş gibi çabuk söylersen de olmaz.
böyle 2 sinin arası olucak kız ne olduunu anlayamayacak.
yani kızın biz neyiz ? die düşündüü zamana denk getiriceksin.
öyle ayarlıcaksın ki kızın aklı karışıcak böyle dünyası durucak bakalım yarın ne yapıcak ? die senden bişiler beklicei zaman gelicek.
o sıralarda 1-2 jest we sonra söylersen çoğu kabul eder.
ama burda 14 cha olması da önemli sende :p[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Bence olay kızın seni elde ettiğini hissettirmemekte. Bunu anlatması zor ama okulun en güzel kızı bile olsa sana gelip "benne çıkar mısın senden çok hoşlanıorummm" dese gözünde güzelliği düşmez mi onun? Benim gözümde iner değeri baya bir, neden diye sormayın, ben de bilmiyorum ama onların da bildiklerini zannetmiyorum. Tek bildiğim elde ettiğini sizi hissederse anlamı kalmaz, esprisi kalmaz, o yüzden diyordum forum başında ortak arkadaşla halledin işi diye, sen seni seviyorum yada senden hoşlanıyorum diyince pek bir anlamı da kalmıyor yani. Tabi sizin seçiminiz ben karışmam.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 07 May 2003 22:34 tarihinde demiş ki:
temel yoksa alırsın o cevabı tabii

ne dedim ben

temel lazım dedim

eh sakalımız yokki dinletelim[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

:)[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 07 May 2003 23:49 tarihinde demiş ki:
Olay arkadaş çevresi abi
aynı çevrede takıldığım zaman tavlıyamıyacağım kız yok gibi ukalaca bişey söyliyim size yani
geçen yaz işte kendimden 2 yaş büyük bi kızı aynı çevrede 2 hafta takıldıktan sonra ve sabah uyandığımda adından başka hiçbişey bilmememe rağmen 15:00 da başladığım asılma turları sonucunda 20:00'da tavlamıştım :)[hline]"Hepimiz Zenciyiz"

helal olsun[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada
teklif edip babayı alan arkadaşım
eski bir atasözü der ki
olta atarsan bir sazan, ağ gerersen on sazan
yani
başarılı olmak istiyorsan önüne çıkan belirli bir güzellik ortalamasının üzerinde her kıza yavşayacaksın
eğer hoşlarına gidersen zaten ay bu benim arkadaşıma da yavşadı cart curt diye düşünmezler
hatta yüzde yüz kıskanç varlıklar olduklarından şöyle 3-5 kız arkadaş arasında üçlü beşli kombo yaparsan sonuncuya doğru şansın katlanarak artar[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...