Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10 Temmuz LAN PARTY

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Abi ben birşey söyliyim bu kadar lan party düzenledim.. olay strateji oyunlarına max 8 kişi oyunlarına dönünce grup çok dağılıyor, bir diğer grubu dağıtan oyunda 1 saatten sonra BF2 dir ve hala biz EZIYORUZ BU OYUNDA OYNAMAK LAZIM REÖREÖREÖ yapan arkadaşlar yüzünden iyice bayıyor tekrar oynanınca eğer böyle RERÖERÖERÖ yapıcaksak bende bütün pclerden oyunları sildiriyim geliceğinizde yüklemeye başlarız istediklerinizi tek yüklü oyun diğerlerine kadar jedi olur bende eğlenirim hepinizle haksızsam haksızım deyin ben yeminlen gelmiycem eğer haksızsam.
Sosyal ağlarda paylaş

sorun reroro yapan ınsalarda değil abi, tamam iste oyunun betasını oynuyoruz bf2 nın, denge yok bisi yok. abuks abuk helikopterler var oyundan tanktan dayanıklı. olmasın ucak mucak kullanmaıyn diyoruz yok dinlemiyolar. bi farkı yok. nasıl cod4 de last stand almayın diyince alıyolarsa ite aynı hesap.
Sosyal ağlarda paylaş

abi jedida patch olsada farketmez o lightning öldürür spama yaparız onların patchleri söylerim ben adamlara ama olay onlar değil insanların içindeki eziklik mesela burda bir hırto var baş harfi mert açıyor yaw speed alayınızı kesiyor jedida bi ben biliyorum counterı çünkü adam şerefsiz bir o... anladınız siz:D MERT SANA DIYORUM ÇIK DIŞARI
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Pull ve push dışında force kullanana zaten gidip serhat oturacak, bizzat dün konuştum arkadaşla.

Hala götüne güvenen varsa kullansın force falan.
this

CusTodeM said:

abi o zaman dövelim alanları yeminlen tek tek her ekrana bakarım ama döverim serhatla beraber oksak buna gelin alın last standi helikopteri.
and this
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...